Çocukken hep hayalinizdeki neydi ?

29 Nis 2016
104
0
İstanbul
Bir tane çizgi film vardı çok güzeldi kavgalı filan :D bende onlar gibi yapabilmek için çine yerleşip ağaçtan ağaça atlamayı istiyordum tabi o sıralar küçük olduğum için yataktan yatağa atlardım :D

Justice HACK

Yeni üye
5 Haz 2016
2
0
Hayalim Yazılım Mühendisi olmaktı ama liseye geçince bunun çok zor bişi olduğunu anladım bilgisayar bilgim çok iyi çok site hackledim ama şu sayısalımı bir türlü geliştiremiyorum :D

feel the power

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
479
0
Kablo'lardan
Küçükken okula giderken hep birden fazla bilgisayarımın olmasını isterdim allaha çok şükür su anda 5 tane pc var allaha hamd olsun. Allah bütün müslümanların duasını kabul eylesin bu ramazan gecesinde

zIPolemicK

Yeni üye
1 Ocak 2016
33
0
Büyünce güzel bir is sahibi olup babama jip almakti ama hayat hayallerimi kisa surede kirdi lise baslarken babam vefat ettti

Zonza

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
923
0
İzmir
hep bir nedense akülü arabam olmasını isterdim ama babam almazdı herkesde görürdüm anneme alalım derdim annem alırız derdi ve almazlardı.

TurkishSpyHacker

Kıdemli Üye
21 May 2016
2,046
1
İstanbul
Hayalim Ay 'a çıkıp dünyaya karşı baş aşağı buzlu kola içmek

:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.