Çok az kaldı...

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
beyler çok az kaldı yemin ederim bu packerd bell'in firmasını basacağım..

Konumuz şu bilgisayara format attım net kablolu olarak bağladım yok net felan gelmiyor wireless hiç yok zaten Sonrada tabiki driverler güncel deyil sitesinden tahsis ettim işe yaramadı ordan burdan 2 gündür indirip kuruyorum fakat olmuyor en sonunda bir ingiliz forumunda mesajları okurken yakaladım ağ sürücüsü felan yüklü deyilmiş bu sefer ağ sürücüsü yani ethernet driver indireyim dedim işe yaramıyor yaramıyor indirmedigim driver kalmadı işe yaramıyor Driver cdsi ise kayıp. :mad:

birde sizlerle resim paylaşmak istedim..

aygıt yöneticisinde ağ bağlaştırıcıları ile ilgili bir bölüm bile yok

Resim 1

Resim 2

Resim 3

ses simgesinin yanındaki işaret ise kapalı açılmıyor :(

çok araştırdım fakat packard bell dot s 'un ağ sürücüsünün ismini bulamadım.

Lütfen bilmeyen gereksiz yorum atıp konuyu kaplamasın.

Son düzenleme:

premiumx

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
360
0
Ctrl+Alt+Del
Öncelikle Aygıt Yöneticisini açıyorsun.
1.png

Daha sonra driver'ını aradığın bileşene sağ tıklayıp özellikler diyosun.
2.png

Açılan pencereden önce ayrıntılar, sonra da donanım kimliklerini seçip (en üstteki olur genelde) kopyalıyosun.
3.png

www.devid.info adresine girip donanım kimliğini yapıştırıp aratıyosun.
4.png

Daha sonra da çıkan driver'ı indiriyosun. Bu yöntemle tarih öncesi PC'lere driver yükledim ben.
5.png

yasin0233

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
569
0
Mersin
1.png

2.png

Açılan pencereden önce ayrıntılar, sonra da donanım kimliklerini seçip (en üstteki olur genelde) kopyalıyosun.
3.png

4.png

Daha sonra da çıkan driver'ı indiriyosun. Bu yöntemle tarih öncesi PC'lere driver yükledim ben.
5.png

Aynısını Uygula Arkadaşın Dediği Yeri Kopyala Eğer Yapamdıysan Kopyaladıgın Yazılımı Buraya At...

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

Dostum birine aynı şeyi uyguladım donanım kimklerini tarattım ağ denetleyecisininkini buldu sımdı ındırıyorum 95mb ben bu yöntemi okudum fakat donanım kımlıklerini okutucak site yoktu çokkk saol inşş driver olur beklemede kal lütfen...

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
Sabahlıyorum ben, sorunun çözüleceğine inanıyorum.

Dostum sorma 3 gündür neler çekiyorum forumları esir aldım resmen her yerde çözüm arıyorum 2 3 kişi söyledi bu çözüm yolunu dikkate aldım indircek site vermemişler google chromedede taranmıyor donanım kımlıkleri Sitedeki driverler ise hiç biri uyumlu deyil en son çare telefondaki neti pcye baglamaktı onuda beceremedim hiç konu yok onunla ilgili.

bazen kıdemli olmak birşey ifade etmiyor yani bu forumlarda post kasmaya bakıpda aa bak bu üstad demeyin görün halimi :D

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
böyle durumlar için usb belleğe slax linux kur, windows'tan donanım kimliklerini kopyalayıp not defterine kaydedersin. Slax ile başlatıp internetten rahatlıkla bulabilirsin.

evet broadcam oldugunu biliyordum ağ bağdaştırıcımızın bunu kurmustum vede sımdı kuruyorr hala inşş olur haberdar edecedgim.

YA LANet olsun gene olmadı.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.