Çok az kaldı...

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
beyler çok az kaldı yemin ederim bu packerd bell'in firmasını basacağım..

Konumuz şu bilgisayara format attım net kablolu olarak bağladım yok net felan gelmiyor wireless hiç yok zaten Sonrada tabiki driverler güncel deyil sitesinden tahsis ettim işe yaramadı ordan burdan 2 gündür indirip kuruyorum fakat olmuyor en sonunda bir ingiliz forumunda mesajları okurken yakaladım ağ sürücüsü felan yüklü deyilmiş bu sefer ağ sürücüsü yani ethernet driver indireyim dedim işe yaramıyor yaramıyor indirmedigim driver kalmadı işe yaramıyor Driver cdsi ise kayıp. :mad:

birde sizlerle resim paylaşmak istedim..

aygıt yöneticisinde ağ bağlaştırıcıları ile ilgili bir bölüm bile yok

Resim 1

Resim 2

Resim 3

ses simgesinin yanındaki işaret ise kapalı açılmıyor :(

çok araştırdım fakat packard bell dot s 'un ağ sürücüsünün ismini bulamadım.

Lütfen bilmeyen gereksiz yorum atıp konuyu kaplamasın.

Son düzenleme:

premiumx

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
360
0
Ctrl+Alt+Del
İndirdiğin driver'ı setup şeklinde yükledin sanırsam. Bir de böyle dene.

a.png

b.png

c.png

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
evet beyler sorunu çözdüm karızma beyin dedigi gibi oldu aslında nokia pc suite indirdim ardından internet paketi yaptım ve bi şekil telefondaki internet paketimi bilgisayara bağladım ardından çok düşük bir hızdada olsa güncel driverlerimi kurup sorunu hallettim cevaplar için saolun...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.