Crypter Nedir? Nereler De Kullanılır? Nasıl Kullanılır?

ert9494

Yeni üye
31 Tem 2012
17
0
bu şekilde bilgilendirmeler faydalı oluyor ve kullanım anlatımı flan da bulabilirsek süper olucak :)

28sefa16

Yeni üye
31 Tem 2012
21
0
kardeş ben turkojan kullanıyorum ama oluşturduğum serverlar antivirüslere yakalanıyo siz crypter dediğniz bir programmı tam olarak anlayamadım bi yardımcı lursauız sevinirim yada hangi rat programı daha iyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.