Crypter Nedir? Nereler De Kullanılır? Nasıl Kullanılır?

AlparslaNN

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,143
0
Türkiye

Örneğin:
Ben, ''turkhackteam'' Kelimesini Linkini BASE-64 Dilinde kodlarsam:
''dHVya2hhY2t0ZWFt''
Bu Şekil Bir Şey Ortaya Çıkar, Kişi Hangi Dilde Kodladığını Belirtir, Tekrardan Siz BASE-64 Çözümleyiciyle Çözümlediğiniz Zaman ''turkhackteam'' kelimesi Sağlar.

İyi Forumlar//Se-ZeR

Kusura bakma yeni yeni uğraşıyorum bu konularla ilgili bir sorum olacak . Yanlış öğrenmediysem Her harfin sayısal bir değeri olduguna göre bu turk kelimesi karşılığı 45464336 çıkması gerekmiyormu?

trhaz

Katılımcı Üye
29 Haz 2015
564
0
Bursa
Cyrpter nedir

Forumda bikaç konudan baktım ama anlayamadım crypter nedir
nerden indiririm nasıl ulaşırım nasıl öğrenirim .

ayalkin

Yeni üye
23 Haz 2014
45
1
Bursa
Forumda bikaç konudan baktım ama anlayamadım crypter nedir
nerden indiririm nasıl ulaşırım nasıl öğrenirim .

Kısaca crypter yaptığın trojeni vb gizler... Virüs programlarına karşı görünmez hale getirir... İndirmesi falan sorun olmaz da... Bulması yorabilir... Şu an güncel crypter var mıdır bilmiyorum... Bu konuyu kendin araştır... Öğrenmesi ise basittir... Zaten bir kaç tane tuşu oluyor... Genelde yaptığın virüsü programa yerini gösterirsin... Sakla dersin saklar...

bulbeni

Üye
6 Ağu 2015
60
0
selamlar ben darkcommetden port açtım duck ile ip sabitledim ama fud'lama yapamadım aslında birşeyler yaptım ama yaptığım fud 1 hafta sonra antilere yakalandı.lütfen bana çalışan ve antilere yakalanmayan bi fud'lama yaparmısınız ? iyi çalışmalar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.