Crypter Yapımı (Uzun ve Kısa Video)

hengen

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
983
0
Deneme'den

Kullanım Videosu; (Visual Basic 6 Bilmiyenler İçin Uzun Video)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=kFOs4POTKag[/ame]
Kullanım Videosu; (Visual Basic 6 Bilenler İçin Kısa Video)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9VUXRIFuvWw[/ame]

Kullanılan programlama dili: Visual Basic 6

MDI Form.rar'ı İndirmek İçin Tıkla.
MDI Form.rar'ın Tarama Sonucuna Gitmek İçin Tıkla.

Kullanılan Programlar;
Stub ve Client Generator [HENGEN]
RC4 Generator [HENGEN]
Runpe Generator [HENGEN]
String Generator [HENGEN]

GEREKLİ CEVAPLARI Ö.M'DEN YAZIYORUM.

Son düzenleme:

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Eline sağlık. Ömrü ne kadar peki ? Yani random üretim mi var yoksa belirli kural yada sayı mı ?

hengen

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
983
0
Deneme'den
Eline sağlık. Ömrü ne kadar peki ? Yani random üretim mi var yoksa belirli kural yada sayı mı ?

Teşekkürler. Ömrü mü hmm. Ömrü her zamanki gibi virustotala taratmadıkca sıkıntı yok. Random üretim var. Her zaman başka stringler üretiyor.
//Şunu unutmayın sadece sourceden fudlamak çok zordur.

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Peki bunun için sanırım biraz vb bilgisi lazım yada ezbere taklitçin olmak lazım :) VB programı kurmak lazım dimi

hengen

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
983
0
Deneme'den
Peki bunun için sanırım biraz vb bilgisi lazım yada ezbere taklitçin olmak lazım :) VB programı kurmak lazım dimi

Vb bilgisine hiç gerek yok, yaptıklarımı yapın alın size bir crypter. Ama hemen yaptım diye sevinmeyin bide bunun fudlaması var. Eğer Stubun yeni sürümünü çıkarırsam baya anti düşer.
Visual basic 6 gerekli.

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Vb bilgisine hiç gerek yok, yaptıklarımı yapın alın size bir crypter. Ama hemen yaptım diye sevinmeyin bide bunun fudlaması var. Eğer Stubun yeni sürümünü çıkarırsam baya anti düşer.
Visual basic 6 gerekli.

Anladım. Umarım ara sıra stub üretirsin. zmaniz bi ar yapıyodu sağolsun ama artık zorlaştıgı için pek yapmıyor sanırım.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Kardeşim bi video yapıyosun 2 saat çıkıp tekrarlıyosun ne yaptıgını yazmıyosun kusura bakma'da böyle anlatım olmaz şahsen hiç bişi anlamadım .

Cyber-Sploit

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
278
1
Aydın
Keşke Video kalitesi biraz daha iyi olsaydı ve FUD konusuna daha çok girilseydi, çok yararlı bi Konu bilmeyenler için, emeğe sağlık, çok güzel bir paylaşım ama...

en önemlisi saten Stub :)

llJackSparrowll

Uzman üye
21 Eki 2014
1,537
2
Karayipler

hengen

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
983
0
Deneme'den
Boş yere tartışma çıkarmayın. sourceden udlamak en etkili ve en kolay yöntemdir. bana göre ;)
Arkadaş çıkardı tartışmayı neyse...

Kardeşim bi video yapıyosun 2 saat çıkıp tekrarlıyosun ne yaptıgını yazmıyosun kusura bakma'da böyle anlatım olmaz şahsen hiç bişi anlamadım .
Videonun başında dedim zaten videoyu ram izleseydin görürdun.

Keşke Video kalitesi biraz daha iyi olsaydı ve FUD konusuna daha çok girilseydi, çok yararlı bi Konu bilmeyenler için, emeğe sağlık, çok güzel bir paylaşım ama...
En önemlisi saten Stub :)
Video kalitesi 1080p başka ne istiyorsun :) Ben sadece Crypter yapımını anlattım. Konumu onemsedigin için teşekkürler.

//Konu sabitlense sesli bile video çekerim.

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Arkadaş bir paylaşım yapmış, biri karalıyor, biri ezmeye çalışıyor biri başka yere yönlendiriyor. Kardeşim ister sıradan biri olun ister üs ister admin. Forumun sahibi gelse üslubum değişmez hakikatı söylerken. Bakın adamın eksik olduğu noktaya değinin ve nasıl geliştirilebilirse onu öğretin. Daha iyisi varsa konu sahibine öm ile belirtip kendisinin eklemesini isteyebilirsiniz. Ya da konu sahibinden iyiyseniz kendiniz yapın ve paylaşın. Konu kalitesi belki çok iyi değil, stub paylaşımı yok işe yarar bişey yok düşüncesinde olabilirsiniz, ama bunu geliştirmek dışında eleştirmeniz çok yersiz. Beğendiyseniz teşekkür edin, eksikse öneride bulunun, çok kötüyse insanların önünde söylemek yerine öm den belirtin konu sahibi gerekeni yapsın. Hiçbirini yapmıyorsanız ihbar edin. Kimse kusura bakmasın ama bu tarz haksızlıkların olduğu hemen her konuda herkese gerekeni söylüyorum karşımdakinin kim olduğuna bakmadan. Alınmayın lütfen.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.