Crypter Yapımı (Uzun ve Kısa Video)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Daha iyi bir anlatım arayanlar için 'Ankebut un konusunu tavsiye ederm;

http://www.turkhackteam.org/undetec...pter-yapimi-saf-kodlarla-anlatim-ankebut.html

Yönlendirmek gibi olmasın.

Bu anlatım daha hoş teşekür ederim kardeşim eyvAllah :)

7grGQ5.gif

llJackSparrowll

Uzman üye
21 Eki 2014
1,537
2
Karayipler
Arkadaş bir paylaşım yapmış, biri karalıyor, biri ezmeye çalışıyor biri başka yere yönlendiriyor. Kardeşim ister sıradan biri olun ister üs ister admin. Forumun sahibi gelse üslubum değişmez hakikatı söylerken. Bakın adamın eksik olduğu noktaya değinin ve nasıl geliştirilebilirse onu öğretin. Daha iyisi varsa konu sahibine öm ile belirtip kendisinin eklemesini isteyebilirsiniz. Ya da konu sahibinden iyiyseniz kendiniz yapın ve paylaşın. Konu kalitesi belki çok iyi değil, stub paylaşımı yok işe yarar bişey yok düşüncesinde olabilirsiniz, ama bunu geliştirmek dışında eleştirmeniz çok yersiz. Beğendiyseniz teşekkür edin, eksikse öneride bulunun, çok kötüyse insanların önünde söylemek yerine öm den belirtin konu sahibi gerekeni yapsın. Hiçbirini yapmıyorsanız ihbar edin. Kimse kusura bakmasın ama bu tarz haksızlıkların olduğu hemen her konuda herkese gerekeni söylüyorum karşımdakinin kim olduğuna bakmadan. Alınmayın lütfen.

Tavsiye vermek ne zamandan beri kusur oldu kardesim? :) bazı arkadaslar beğenmedi bende onlara başka bir anlatımı tavsiye ettim bunda kötü bir durum yok ki.Ayrıca arkadasın anlatımına ben birşey demiyorum fark ettiyseniz konu altında tartışma yapıyorlardı.

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Tavsiye vermek ne zamandan beri kusur oldu kardesim? :) bazı arkadaslar beğenmedi bende onlara başka bir anlatımı tavsiye ettim bunda kötü bir durum yok ki.Ayrıca arkadasın anlatımına ben birşey demiyorum fark ettiyseniz konu altında tartışma yapıyorlardı.

Kusur değil muhakkak, ancak bu daha iyi demek arkadaşın hoşuna gitmez. Ki zaten tavsiyede bulunmana bişey demedim, bunu sadece konu altına "bu daha iyi" yazmak yerine konu sahibine öm ile söyleyebilirdin demek istedim, o gerekeni yapardı anlamında.

Haakan Soylu

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
815
0
Video güzel ama çok hızlı , Ama şunuda söyliyim bunun daha ayrıntılı böyle THT'ye özel anlatırsan sabitliğe alınır diye düşünüyorum yinede ellerine sağlık.

hengen

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
983
0
Deneme'den
Video güzel ama çok hızlı , Ama şunuda söyliyim bunun daha ayrıntılı böyle THT'ye özel anlatırsan sabitliğe alınır diye düşünüyorum yinede ellerine sağlık.

Benim her programım vb. herşey THT için yapıldı zaten. Video'nun çok hızlı olduğunu biliyorum, daha yavaş ve daha hızlı şekilde 2 tane daha video çekip upload ediceğim zaten.

reload58

Üye
9 Eyl 2012
190
0
cd/usr/src
Yaklaşık 1, 1,5 ay önce paylaştım fakat uzmaniz bu konular zaten mevcut dedi ve sildi.

Anlıyorum. Crypter güzel şekilde yaptım. Öncekine göre pekte acemi olmasam da artık biraz daha bilgim oldu bu konuda, sende biliyorsundur acemiliğimi. :) Yeni yeni öğrenmeye başlıyorum ve sabır göstererek devam ediyorum. Fudlama hakkında bana yardımcı olabilecek konu linki verebilir misin?

hengen

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
983
0
Deneme'den
Anlıyorum. Crypter güzel şekilde yaptım. Öncekine göre pekte acemi olmasam da artık biraz daha bilgim oldu bu konuda, sende biliyorsundur acemiliğimi. :) Yeni yeni öğrenmeye başlıyorum ve sabır göstererek devam ediyorum. Fudlama hakkında bana yardımcı olabilecek konu linki verebilir misin?

Undetected - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >│Önemli│ konularının hepsini okuyunuz yararlı olan vardır illaki.

furkanadsiz

Yeni üye
29 Nis 2016
12
0
Okulumdaki ESED NOD32'yi yıkacak kadar olsa yeter hemen işleme koyuluyorum bilgi vereceğim :)

hengen

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
983
0
Deneme'den
Okulumdaki ESED NOD32'yi yıkacak kadar olsa yeter hemen işleme koyuluyorum bilgi vereceğim :)
Nod 32'yi geçmek için yöntemler uygulamanız gerek. Mesela Fud Runpe gibi.

Bütün dosyalarda .ocx hatası alıyorum
http://www.turkhackteam.org/undetected/984752-ronda-ocx-indir-full-komega.html
http://www.turkhackteam.org/undetec...tivex-v15-3-1-codejok-ve-ocx-paketi-full.html
Bu 2 ocx paketini kurunuz.
Eğer hala olmazsa hangi .ocx hatasını aldığını yazarsanız yardım edelim.

3 Ara 2015
157
0
izmir
Ellerine sağlık. Gerçekten çalışıyor. Server'i 82/52 den 82/32 kadar düşürdü. Biraz kodlarda oynama ile başarılı olacaktır. Tebrik ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.