Cs Hakında Soru Ve Sorunlarınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Acemi16

Üye
22 Ocak 2012
200
0
Bursa
Arkaşlar ben "Counter Strike : Source" indirdim. Online oynamak için de "Patch v1.0.0.0.69" adında patch indirdim. Şimdi online bir servere giriyorum fakat takım seçince birden oyun kapanıyor ve "hl2.exe çalışmayı durdurdu." hatası alıyorum. Arkadaşlar lütfen bilgisi olanlar veya online oynamak için patch bilenler yardım etsin. Teşekkürler şimdiden.

bahanexx

Yeni üye
27 Ocak 2012
1
0
counter onlinedan ban yedim.ama modeme reset atmama rqağmen giremiyorum.oyundan atıyo.banı nasıl kaldırabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.

The Fog

Katılımcı Üye
3 Şub 2012
310
0
Adana
sxe ye tıklıyorum açılıyor cs ye tıklayınca cs açılmıyor bide not defteri çıkıp sxe kapanıyor cs de açılmıyor

kasastura1

Uzman üye
2 Ocak 2012
1,454
0
ℂ⋆ тüякιує ℂ⋆
Yardım Edeblirmisiniz?
sorry this application cannot run under a virtual machine
Hatası Veriyor sxe actıgım zaman 2tane counter acılmıs gıbı oluyor ama 1 tane acılıyor 2.sı işlemlerde gorunuyor vee sxeyi acmiyor oyunda

etuvan

Yeni üye
6 Nis 2012
26
0
İstanbul
benim bir orunum var mausu oynanata biliyorum maus tuşuna basarak silh ta alabiliyorum ancak ateş edemiyorum
imza
küçük hacker

lütfen yardım trol aşkına
:trl

Son düzenleme:

kadiraadiguzel

Yeni üye
14 Nis 2012
0
0
afyonkarahisar
?

merhaba internet cafenin ana bilgisayarıyım.masalarda counter 1,6 yüklü daha önce ana bilgisayardada yüklüydü fakat format atıp yenıden yükledim oyunu ama oyunda diğer masaları görmüyo bunu nasıl ayarlayabilirim tekrar görmesi için?

cengizsertel

Yeni üye
14 Nis 2012
4
0
1
Genelde bende internet üzerinden flash oyunları oynamayı çok seviyorum. Güzel siteler var içerisinde yüzlerce oyun barındıran. Boşu boşuna oyun satın almaya bunun için para harcamaya gerek yok aslında. Tabi yine bilgisayar üzerindeki bir oyun kadar iyi olmuyor ama yinede eğlenceli. Bu tarz oyunları barındıran bir site biliyorum paylaşmak istedim Oyun Merkezim Bedava Oyun Sitesi Ben10, Barbie, Benten, Barby Ücretsiz Oyunlar. da bir çok oyunu ben ve çocuğum severek oynuyoruz.

10 Ağu 2012
188
0
Merhaba arkadaşlar. Benimde önemli bir Cs geçmişim var proyum diyipte havalanmak değil amacım. Yardımcı olabilirim sorularınıza :)

hayalet3866

Yeni üye
9 Tem 2012
39
0
Servere PAnel NAsıl eklenır

evet arkadaşlar yukarıda söylediğim gibi servere panel nasıl eklenır serverim kendi yaptımgım bedava serverdır ısletim sistemim windows 7 dir paneli nasıl eklerim yardım edin lütfen simdiden tsk ederim

Patch45

Yeni üye
21 Eki 2012
19
0
Gıcık olduğum bir sürü server sahibi var. Panellerini alıp ders vermek istiyorum fakat geri vereceğim. Sizden ricam bunu bana öğretebilecek bir kişi mesaj atsın . Teşekkürler ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.