Cypher RAT v3.5 Android RAT (Ekran Kontrol) + (Packetriot Kurulumu)

Tdark

Katılımcı Üye
9 Ağu 2019
404
23
ellerinize sağlık hocam anlatım on numara olmuş

Merhaba Bu Gün Çok İstenilen Android Rat Video Çektim İyi seyirler iyi kurulumlar
Arayüz Kısmı
p0lnbxp.png

Ekran Kontrol Kısmı,Mikrofon
b3s0ckt.png

Builder (İnsaat Kısmı)
g6w3c59.png
hocam ben böyle bir hata alıyorum

timoteosa

Yeni üye
13 Kas 2023
5
2
Hocam gördüğüm kadarıyla otomatik olarak .apk şeklinde kayıt ediyor dosya formatıyla oynama şansımız yok mu, bir şey göremedim.

akkafadar

Üye
3 Haz 2023
20
1
Sa hocam ilk önce videonuzu sonuna kadar izledim her adimi doğru yaptım ama rat rarini ayıklarken birden defender çalıştı umursamadım ve bütün dosyaları sildim ama defender alttan bildirim vermeye devam etti girip baktım ve ne göreyim backdoor:msil/bladabindi adlı bir virüs PC me bulaşmıs her yolu dendim ama en son çareyi formatta buldum sizi kınıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.