Cypher RAT v3.5 Android RAT (Ekran Kontrol) + (Packetriot Kurulumu)

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
827
319
Sa hocam ilk önce videonuzu sonuna kadar izledim her adimi doğru yaptım ama rat rarini ayıklarken birden defender çalıştı umursamadım ve bütün dosyaları sildim ama defender alttan bildirim vermeye devam etti girip baktım ve ne göreyim backdoor:msil/bladabindi adlı bir virüs PC me bulaşmıs her yolu dendim ama en son çareyi formatta buldum sizi kınıyorum.
hocam bunlar rat programı normal öyle algılması ayrıca burdaki her dosya modlar tarafından kontrol edilir bide defender kapatıp deneyin

muharreem34

Katılımcı Üye
12 Eki 2015
382
2
uzay
merhaba merak ettiğim önemli 2 sorum var
1. bu rat kapanıyor mu sonsuza kadar kullanma imkanı tanır mı ? bir sürü rat oldugu için detatylı da bilgim yok haklarında

2.soru tarattık bunu virüs uyarısı verdi karşı taraf programı sunan şahıs da bizim bilgisayarımıza ve apk yı kurdugumuz cihaza erişebilir mi ?

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
827
319
merhaba merak ettiğim önemli 2 sorum var
1. bu rat kapanıyor mu sonsuza kadar kullanma imkanı tanır mı ? bir sürü rat oldugu için detatylı da bilgim yok haklarında

2.soru tarattık bunu virüs uyarısı verdi karşı taraf programı sunan şahıs da bizim bilgisayarımıza ve apk yı kurdugumuz cihaza erişebilir mi ?
Android 14 kadar atabilirsiniz Hocam 1 . soru için bu
pc android mi kuruluyor hocam android için bu rat pc de bir androdileri çalıstıran bir billesen yok 2. ci soru için

muharreem34

Katılımcı Üye
12 Eki 2015
382
2
uzay
Android 14 kadar atabilirsiniz Hocam 1 . soru için bu
pc android mi kuruluyor hocam android için bu rat pc de bir androdileri çalıstıran bir billesen yok 2. ci soru için
2.cevabınızı anlamadım. demek istediğim şuydu şimdi bu rat programı virüslü değil mi evet virüslü ben bu porgramı bilgisayara kurarsam bu programı yazan kişi yada kişiler benim bilgisayarımı izleyebilir mi hani bizim için yemleme aracı bu program ama biz karşı tarafı yemlerken programın sunucuları da bizim bilgisayarı izleyebilir erişim sağlayabilir mi ? endişeliyim biraz :)

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
827
319
2.cevabınızı anlamadım. demek istediğim şuydu şimdi bu rat programı virüslü değil mi evet virüslü ben bu porgramı bilgisayara kurarsam bu programı yazan kişi yada kişiler benim bilgisayarımı izleyebilir mi hani bizim için yemleme aracı bu program ama biz karşı tarafı yemlerken programın sunucuları da bizim bilgisayarı izleyebilir erişim sağlayabilir mi ? endişeliyim biraz :)
hocam bakın burdaki modlar konuları denetler güvenmiyorsanız eğer indirmeyin ben burda video ve programı çekmisim burdaki modlarda kontrol edip yayınlıyor çok herkeze yanıt vermekten yoruldum

muharreem34

Katılımcı Üye
12 Eki 2015
382
2
uzay
hocam bakın burdaki modlar konuları denetler güvenmiyorsanız eğer indirmeyin ben burda video ve programı çekmisim burdaki modlarda kontrol edip yayınlıyor çok herkeze yanıt vermekten yoruldum
anladım ben meraktan soruyorum sadece bilgim olsun diye. siz bunu bunu yaparsınız da demedim sadece programı icad eden kişiler de bunu pc'e indirdiğimiz de bizim bilgisayara zarar verir mi bunu merak ettim hepsi bu :) sonucta tarama da bir sürü virüs çıkıyor ve güven vermeyen bir şey bu birde son olarak siz buna nereden eriştiniz ? kendiniz pc'e indirip siteye upload edip bize link sunuyorsunuz galiba doğru muyum ?

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
827
319
anladım ben meraktan soruyorum sadece bilgim olsun diye. siz bunu bunu yaparsınız da demedim sadece programı icad eden kişiler de bunu pc'e indirdiğimiz de bizim bilgisayara zarar verir mi bunu merak ettim hepsi bu :) sonucta tarama da bir sürü virüs çıkıyor ve güven vermeyen bir şey bu birde son olarak siz buna nereden eriştiniz ? kendiniz pc'e indirip siteye upload edip bize link sunuyorsunuz galiba doğru muyum ?
ben bu programı sanal makinada ağ testi ve manuel teste tabi tutarak kontrol ediyorum o sekilde upload ediyorum sonra modlar bakar ve oky derlerse bu kadar

muharreem34

Katılımcı Üye
12 Eki 2015
382
2
uzay
ben bu programı sanal makinada ağ testi ve manuel teste tabi tutarak kontrol ediyorum o sekilde upload ediyorum sonra modlar bakar ve oky derlerse bu kadar
anladım eline sağlık. bu arada başını ağrıtıyosam eğer k.bakma ama merak ettiğim son 2 sorum daha olacak

1. programa nereden eriştin yapımcıları bir sitede mi paylasmış yoksa telegramdan mı indirme linki veriyor ?
2. ileri zamanda başka bir yerde yine rat indirmeye kalkarsak güvenemezsek sanal makina indirip ona kurarsak ve dosya bize zarar verecek türden birşeyse sanal makinadan kendi ana masaüstümüze erişebilirler mi ? ve ağa erişip ağ üstünden diğer bilgisayarlarımızaa ağda ki bağlı diğer telefon ana bilgilerine erişebilir mi

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
827
319
Eline sağlık dostum.
😊😍

anladım eline sağlık. bu arada başını ağrıtıyosam eğer k.bakma ama merak ettiğim son 2 sorum daha olacak

1. programa nereden eriştin yapımcıları bir sitede mi paylasmış yoksa telegramdan mı indirme linki veriyor ?
2. ileri zamanda başka bir yerde yine rat indirmeye kalkarsak güvenemezsek sanal makina indirip ona kurarsak ve dosya bize zarar verecek türden birşeyse sanal makinadan kendi ana masaüstümüze erişebilirler mi ? ve ağa erişip ağ üstünden diğer bilgisayarlarımızaa ağda ki bağlı diğer telefon ana bilgilerine erişebilir mi
1 ben her siteye bakıyorum
2 . sanal makinadan ana makinaya giren virüsler var bunu bizzat yasadım ama dikkatli olursan bisey olmaz

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
827
319
nasıl dikkatli olucam bilimiyorum ki öyle bişi olsa fark etmem bile herkesin görüp anlayabileceği a normal hareketlere denk gelip anlamam dışında
yani hocam bu konuda bisey diyememki madem güvende hissetmiyorsanız antivirüs yükleyin ama bütün antivirüslerde geçiliyor yani söyle diyelim pc nizi kendi gözetimizde koruyacaksınız bazen antivirüsleride devre dısı bırakıyorlar bu rat isleri riskli isdir risk alan basarırır korkan yada yapmaktan çekinen ise içine dert olup yapamaz ben yaptım risk alıp rahatım

Crashes

Yeni üye
9 Ara 2022
4
0
hocam selam tek bi sorum var anlamadıgım ratı oluşturduktan sonra karşı tarafa onu nasıl yüklettiricez

Crashes

Yeni üye
9 Ara 2022
4
0
peki bunu bi linke gömüp farkında olmadan yükletme yolu varmıdır ve izin ver kısmını otomatik yaptırtabilirmiyiz o manuel yapmadan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.