DarkComet RAT için Port gerekli mi?

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Bağlantıyı portla alıyorsun bağlantı alamazsın portsuz ama zaten frewall ve windows güvenlik duvarı kapalı durumda ve modemin upnp özelliği aktifse darkcomet otomatik olarak 1604 portunu açar

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
81 portun açıksa kullanabilirsin sorun olmaz 4 haneli portlar tavsiye ediliyor sadece daha stabil 1604 ü kullanacaksanda modem arayüzünden aç ve darkcomet listening bölümünde ekli olsun 81 açıksa darkcomete direk 81 ekleyip kullanmaya başlayabilirsin

TheMaho

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,089
1
Türkiye
81 örnek verdim. Peki benim şuanda açık olan portlarımı nerden öğrenebilirim ? modem arayüzüne girmeyi biliyorum ama şifresini falan bilmiyorum modem bende değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.