DarkComet RAT için Port gerekli mi?

TheMaho

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,089
1
Türkiye
Bendede ts854w var 192.168.1.1 e gir şifre sorarsa kullanıcı adı admin şifre ttgalaksi

Port açmak için gelişmiş>nat>sanal sunucuya gir

ordan açarsın ama bizim kullandığımız td854w da port açtığımız halde bile görünmüyo port bu neden kaynaklanır (Güvenlik duvarı frewall kapalı uPnPaçık)

Sende çalıştı mı darkcomet ? ben dediklerinin hepsini yaptım. Ama firewall ne bilmiyorum açık mı kapalı mı bilgim yok.

TheMaho

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,089
1
Türkiye
N5Qpra.png
burdaki ayarları ne yapayım ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.