Darkcometrat Pro Olanlar İçeri

8 Haz 2014
81
0
Beyler Ben Darkcometrat İndirdim Bütün İşlemleri Yaptım Kurban Dosyayı Açınca Görunuyor Eyw Da Ben Adam Girince Adamın C Klasörune Girip Antivirüs Programı Dosyasını Kaldırıyorum EE Adam Pc Reslediğinde Tekrar Gelmiyor Yani Ayarlardanda Hepsini Seçiyorum Adam Pc Reslediğinde Tekrar Gelmiyor Bi Yardım Edermisiniz ? Bu ARada Adama En Baş Kapattırıyorum Antivirüsünü.

gazi05

Katılımcı Üye
24 Ağu 2011
323
0
C++City
Kardeş sen ne bekliyordun snn pc de C:\ den bir dosya silince reset atinca gerimi geliyor :) adamin antisini direk silmişsin denetim masasindan kaldirmak gibi antisini kapattirmakla falan ugrascana crypter ile antilerden koru bidaha anti derdin olmaz

8 Haz 2014
81
0
Kardeş Tamamda Uzmanizm Den Aldım Crypter Tmmı Sonra Bnm Dosyayı Stub İle Birleştirdim Tarama Yapıyorum Sonuç Yine Aynı Zaten Adamınki Eset Hep Görüyor Ondan Nasıl Saklayayım Bi Bilsem Adamın Eset Dosyasını Direk Sildim Birdaha Antivirüs Kullanamasın Diye Adam Pc Kullanırken Kontrolü Ben Mi Ele Almaya Çalşayım Olmuyor Adam Geri Kapatıyor Ne Yapmamı Önerirsin ?

gazi05

Katılımcı Üye
24 Ağu 2011
323
0
C++City
Eseti geçe bilen bi crypter bul bide adam kullanirken direk kontrol etmeye çalismak kadar saçma bişey yok adam kullanirken klavye mause kurcalarsan esete gerek yyok adam kendiside anlar zaten bide adamin polise gittigini dusun ozmn bittin işini gizlice yap kontrol etmek eylence icin adamin antisini silersen direk onuda anlar sağlam bi crypter bul sendeki patlamiş galiba

f1raTo6

Üye
7 Ağu 2010
99
0
Yer Altı
Dostum forumda paylaşılan cryptlerin ömrü 1gün bilemedin 2 gün :) Güncel Crypt ile serverını şifrelemen lazım yoksa 1 gün sonra antiye yakalanır ve siler. Eğer tüm kurbanlarda resetten sonra bağlantı almıyorsan server ayarların stabil değildir.

sagolera50

Üye
10 Tem 2014
163
0
İzmir
Selamın aleyküm bende bir şey sorcam konu açmayım diye buraya yazayım eğer hata yapıyorsam özür dilerim..

1-) Her yeni server için yeni portmu açmak lazım ?

2-) Bende bi Crypter var .exe yi crypter ledikten sonra açıyorum ama hiç bir şey olmuyor. Yani hani server oluştururken dosyayı açınca mesaj falan çıkıyordu ya onlar hiç gelmiyor yani .exe çalışmıyor. Bunun nedeni Crypterin patlamasımıdır ? Teşekkürler

8 Haz 2014
81
0
Selamın aleyküm bende bir şey sorcam konu açmayım diye buraya yazayım eğer hata yapıyorsam özür dilerim..

2-) Bende bi Crypter var .exe yi crypter ledikten sonra açıyorum ama hiç bir şey olmuyor. Yani hani server oluştururken dosyayı açınca mesaj falan çıkıyordu ya onlar hiç gelmiyor yani .exe çalışmıyor. Bunun nedeni Crypterin patlamasımıdır ? Teşekkürler

Her server icin port acmana gerek yok 2. sorunun cevabini yanlis vermek istemiyorum o yuzden birsey diyemiycem :)

f1raTo6

Üye
7 Ağu 2010
99
0
Yer Altı

Aleyküm selam.

1- Hayır her server için port açmana gerek yok.

2- Crypter patlamasıyla ilgisi yok . Crypter Kullandığın rat destekli değildir serverı bozuyordur. Yada Crypter ve rat şeçeneklerinde ki ayarların çakışıyordur.

F1rato6 kardes ben oyle bilmem yapmayi felan ben o kadar iyi degilim programlamada bi yardimci olsanda yapsak :D

Dostum Forum dahil arama moturunda binlerce geçmişe dönük undetected dalı altında videolar çekebilirsin. Yok ben uğraşamam dersen kendine özel crypter yazdırırsın serverının fudu Bozmadan uzun ömürlü kullanırsın tabi temkinli olursan ;)

sagolera50

Üye
10 Tem 2014
163
0
İzmir
Aleyküm selam.

1- Hayır her server için port açmana gerek yok.

2- Crypter patlamasıyla ilgisi yok . Crypter Kullandığın rat destekli değildir serverı bozuyordur. Yada Crypter ve rat şeçeneklerinde ki ayarların çakışıyordur.

Dostum Forum dahil arama moturunda binlerce geçmişe dönük undetected dalı altında videolar çekebilirsin. Yok ben uğraşamam dersen kendine özel crypter yazdırırsın serverının fudu Bozmadan uzun ömürlü kullanırsın tabi temkinli olursan ;)

Peki kendimizin Cryper yapabilirmiyiz ? Yaparsak ne kadar sağlıklı olur ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.