Darkcometrat Pro Olanlar İçeri

8 Haz 2014
81
0
Beyler Ben Darkcometrat İndirdim Bütün İşlemleri Yaptım Kurban Dosyayı Açınca Görunuyor Eyw Da Ben Adam Girince Adamın C Klasörune Girip Antivirüs Programı Dosyasını Kaldırıyorum EE Adam Pc Reslediğinde Tekrar Gelmiyor Yani Ayarlardanda Hepsini Seçiyorum Adam Pc Reslediğinde Tekrar Gelmiyor Bi Yardım Edermisiniz ? Bu ARada Adama En Baş Kapattırıyorum Antivirüsünü.

f1raTo6

Üye
7 Ağu 2010
99
0
Yer Altı
Ee o zaman biz o isi unutalim programlama dili bilmiyom :D

Crypter Satın Alıcaksın dostum o zaman . Yada Forumda paylaşılan fud cryptleri yakalayacaksın birkaç gün kullanıcaksın.

Bu crypterin işi yemi kurbana yutturana kadar olacak demi ? yani anitisini geçip çift tıkladıktan sonra o pcde artık.. Crypterin patlaması veya deforme olması olumsuz bi etki etmez dimi ?

Crypter senin serverını antilerden kaçırarak Hedefde olan kurbanın bilgisayarında bir işlev olarak çalışmasını sağlıyor. Çift tıktan önce Serverını crypt+bind ediceksin ki hedefte olan kurbanlar server yani onların uslubuyla keylogger yediklerini akıllarının ucundan bile geçirmesinler.

Yok etkilemez diye biliyorum f1rato6 cikti heralde :)

burdayım dostum

Kullandığım cryptler vt üzerine 35-0 falanla uğraşmıyoruz

Avast , kaspersky pro bypass , antilogger bypass , firewall bypass

Bu crypt sizler için feda etmiş oldum ama canınız sağolsun :RpS_thumbup:

8 Haz 2014
81
0
Crypter Satın Alıcaksın dostum o zaman . Yada Forumda paylaşılan fud cryptleri yakalayacaksın birkaç gün kullanıcaksın.

Crypter senin serverını antilerden kaçırarak Hedefde olan kurbanın bilgisayarında bir işlev olarak çalışmasını sağlıyor. Çift tıktan önce Serverını crypt+bind ediceksin ki hedefte olan kurbanlar server yani onların uslubuyla keylogger yediklerini akıllarının ucundan bile geçirmesinler.

burdayım dostum

Kullandığım cryptler vt üzerine 35-0 falanla uğraşmıyoruz

Avast , kaspersky pro bypass , antilogger bypass , firewall bypass

Bu crypt sizler için feda etmiş oldum ama canınız sağolsun :RpS_thumbup:

Hll olsun adamsin o senin crpterin miydi? cok guzeldi bizede yapsan :D

maggellan

Katılımcı Üye
3 Tem 2012
346
0
İsveç
f1rato6 adamın dibi :D arkadaşlar çok bilgili bi arkadaşımız ve yaptığı Crypter kişiye özel oluyor daha uzun ömürlü . antivirüse yakalanması imkansız gibi birşey

f1raTo6

Üye
7 Ağu 2010
99
0
Yer Altı
Hll olsun adamsin o senin crpterin miydi? cok guzeldi bizede yapsan :D

Hahahahaha :) dostum hangi birinize yapmakla biter ki , Forumda tabiki paylaşılır ama ömrü birkaç günden uzağa gidemez ;)

F1rato6 kardes sence programlama diline mi baslayalim yoksa html felan website dilinemi?

Dostum geleceğe yatırım olarak program dilini boşver. Aylarını yıllarını verip vb6 - c++ - delphi öğrensen bunların sana getirisi ne olur bilinmez ama çok çok daha ileriye gidemezsin.
Benim sana tavsiyem web girişini , sql , mysql yada php giriş derslerinden başlaman olur. Undetec boş işler artık geleceğe yatırım için seo olmaya bak :)

8 Haz 2014
81
0
Hahahahaha :) dostum hangi birinize yapmakla biter ki , Forumda tabiki paylaşılır ama ömrü birkaç günden uzağa gidemez ;)

Dostum geleceğe yatırım olarak program dilini boşver. Aylarını yıllarını verip vb6 - c++ - delphi öğrensen bunların sana getirisi ne olur bilinmez ama çok çok daha ileriye gidemezsin.
Benim sana tavsiyem web girişini , sql , mysql yada php giriş derslerinden başlaman olur. Undetec boş işler artık geleceğe yatırım için seo olmaya bak :)

Eyw su anda xhtml calisiyorum yoksa onu birakip sql mysq php felan mi ogreneyim yoksa once xhtml sonra sql sonra mysql sonra php mi ogreneyim siralarini nasil yapayim onada yardimci olursan ozelden bi tane yapta yolla iste :D crypter :D

sagolera50

Üye
10 Tem 2014
163
0
İzmir
Bilgisayarın bulunan herhangi bir .exe yi test olarak kullan , onu crypter'dan geçir eğer tıklayınca açılıyorsa crypt .exe bozmuyor demektir.

Bunu yaptım oyun .exesini aldım çalıştırdım ve açıldı. sanırım crypterde sorun yok ? Peki ben yaptığım serveri crypterlerdikten sonra .exe sine tıkladığım zaman o virüs neden açılmıyor ? Acaba kendi pcme hostlamadığım için kendi pcmde açınca özelliğini yitiriyor olabilirmi ?

f1raTo6

Üye
7 Ağu 2010
99
0
Yer Altı
Bunu yaptım oyun .exesini aldım çalıştırdım ve açıldı. sanırım crypterde sorun yok ? Peki ben yaptığım serveri crypterlerdikten sonra .exe sine tıkladığım zaman o virüs neden açılmıyor ? Acaba kendi pcme hostlamadığım için kendi pcmde açınca özelliğini yitiriyor olabilirmi ?

Dostum senin .exe eğer bind ettiysen açılır eğer direk rattan çıkan serverı crypt ederek tıklıyorsan birşeyin açılmaması normal.

Sorunun kaynağı Kullandığın RAT elinde olan crypter desteklemez Serverı bozmuşda olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.