Darkweb'de satışlar nasıl oluyor?

Playizm

Yeni üye
22 Eyl 2019
21
0
Merhaba bir şey merak ettim

Acaba bu Dark webde satışları nasıl yapıyorlar nasıl gizli kalabiliyorlar devlet yakalamıyor mu

Ör. Bitcoin'le alınıyor devlet baba bunu takip edemiyor mu?

Sistem nasıl çalışıyor açıklayabilecek birileri var mı?

Hangi bitcoin sitesi kulandıkları bilen varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

lyxG

Üye
15 Ocak 2019
244
26
Cevap: dark web Satış

Btc adresi bırakıyor sende atıyorsun açıklama kısmına gerekli bilgileri yaziyorsun alım satimlarda da dw de yiyebilecegin tek şey tokat :)

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,605
422
KATO DAĞI

Merhaba bir şey merak ettim

Acaba bu Dark webde satışları nasıl yapıyorlar nasıl gizli kalabiliyorlar devlet yakalamıyor mu

Ör. Bitcoin'le alınıyor devlet baba bunu takip edemiyor mu?

Sistem nasıl çalışıyor açıklayabilecek birileri var mı?

Hangi bitcoin sitesi kulandıkları bilen varmı

https://www.turkhackteam.org/coin/

https://www.turkhackteam.org/deep-web/

buyur dostum bu konulardan bilgi sahibi olabilirsin iyi forumlar :)

Roviend

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
302
8
૨&#945

Btc elinizde bulunan nakit paradan daha gizli birşey değil bu durum biraz karışık biraz da size bağlı bir durum.Elinizde bulunan paranın 3-4 el önce kimde olduğunu bilebilir misiniz ? Hayır size ya tekel vermiştir yada benzinlik öncesi yok. BTC de olay değişiyor bunlar bilinebiliyor.Bunun için mixerler vs var anonimliği korumak veyahut uzatmak için.Araştırırsanız eminim daha iyi kaynaklar elde edersiniz

Werl

Üye
1 Tem 2020
104
0
Yalova
öncelikle, bir arkadaşım deepweb'te dolandırıcılık yapıyor. arkadaşım kazandığı bitcoinleri (0.1127 btc) alt coinlere çeviriyor. en sonunda ise moneroya çevirip btc hesabını kapatıp izini kaybettiriyor.

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Playizm
Ben hayatımda dolandırıcılık yapıp başka insanlara söyleyen birisini görmedim diyebilirim. Sana kısa ve öz iki sözüm var fidye virüslerine ve güvenli bitcoin cüzdanlarına göz atman emin ol dolandırıcılıktan daha fazla kazanırsın.

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
Bitcoin takip edilemeyen bir sistem olduğu için satışlar onun üzerinden dönüyor ve Darkweb ağın dışında bir ağ olduğu için bağımsız olarak çalışıp tüm her şeyden kendini uzaklaştırıyor özellikle vekil sunucuları çok tutup havuzdan veriyor takibi bulunmasın diye alım satıma gelince adamlar çoğunlukla hatta neredeyse hepsi Bitcoin üzerinden işlem yapıyor birçok illegal yolda Btc hesap cüzdanından tekrar Btc hesap cüzdanına atıp paranın tamamen takip edilmesini engelleyebiliyorlar.
Birçok sitede vesaire "Darkweb izleniyor" Diyorlar ama şahsen buna inanmıyorum zaten Darkweb içerideki adamların dışarı açılabilmesi için kurulmuş bir sistem :) yani kısacası içeride tahmin edebileceğinden çok daha büyük oyuncular var o yüzden pek mümkün olmuyor takibi vesaire :) Tabikii senin ağını aktif olarak takibe almışlarsa yada senin aktif olarak bilgisayarının içindelerse o ayrı ama daha önceden işlemi yaptığında log kaydı tutmazsan o işlemi artık bulamazlar :)

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
oraya bir kere erişmen için ilk önce üst düzey diyorum ağ bilgisi gerek yalayıp yutman gerek burdakiler birsey yazmış hiç biri dark web girmiş bile değil dedim gibi ağ topolojisini yalayıp yutman gerek ondan sonra ingilizce üst düzey olması gerek yazılanlara aldırış etme hiç biri birsey bilmiyor k.g

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.