Ddos atmayı bilenler içeri lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denozz

Yeni üye
1 Ocak 2016
23
0
Öncelikle selamın aleyküm herkese kolay gelsin.

Aranıza yeni katıldım en çok öğrenmek istediğim DDOS denilen saldırıyı öğrenmek. Bunun için pek çok araştırmalar yaptım programlar yazılımlar v.s ancak başarısız oldum aklıma THT geldi şansımı denemek istedim DDOS atmayı bilen kişiler yardım edebilir mi ?

Şimdiden Teşekkürler.
:trl

Son düzenleme:

mehmetcan411

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
736
0
Nereyee..
Strongstar arkadasımız sana yardım etsın ama dos atmak senın ınternetıne baglı o yuzden ya ıyı programlardan anla yada ınternetın ıyı olsun 1 kac ksı bul onlarla bırlıkte dos atın

Denozz

Yeni üye
1 Ocak 2016
23
0
Strongstar arkadasımız sana yardım etsın ama dos atmak senın ınternetıne baglı o yuzden ya ıyı programlardan anla yada ınternetın ıyı olsun 1 kac ksı bul onlarla bırlıkte dos atın

İntetnetimde sıkıntı yok hızı gayet iyi hocam. Ne deseniz haklısınız yeniyim bu işte yavaş yavaş öğrenicez inşallah

mehmetcan411

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
736
0
Nereyee..
TheRealChampion veya Strongstar arkadaslarım sana yardım etcekmıs benım suan baska bır seyı ogrenme asamasındayım onlar yardım etsın anllamadıgın bır sey olursa ben senı ekledım bana mesajj atarsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.