Deep web Hakkindaki Sorularinizz

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
Selamlar ;
@Security96 'nin selami var kendisi foruma özel sebeplerden ötürü giremiyor soruları yanitladı benden paylaşmamı rica etti

Hocam bi Youtuber vardı atm yi hackleyerek tam hacklemek denilmez de metod ile para çekmişti bu tarz hayata dair metodları deepweb de nasıl buluruz ve kaçıncı katmanda seviyede vesayre ne deniliyor ise nasıl buluruz yanbi butarz meselelere ilgim var ve o youtuber da deepweb den öğrendim metodu diyordu

Merhaba Bu tarz şeyler normal illegal forumlarda da carding dediğimiz metodlar ile bir kredi karti üzerinden atm den para çekiliyor katman ile alakasi yok siradan onion uzantili sitelerde yaygin olan bir şey ama kesinlikle önermem uzak dur derim çünkü 1 yaparsin 2 yaparsin uçuncude yakalanirsin geçtiğimiz günlerde uzun yillardir yakalanmayan kredi karti hirsizi bir forum yöneticisi yakalandi adi simon ki onunla da kalmayacak üyeler de gidecek o tarz yerlere girmen bile seni suçlu yapar ..o yüzden uzak dur derim metod dediği şeyler data çekmek 3 d yi bypass etmek bu tarz şeyler...

Hocam .cdos lu linklere mobilden giriş yapılır mı?

Merhaba normal pc den girilmeyen bir odaya mobilden giremezsiniz ancak normal bir sunucu kiralayarak vds yani..
Mobil üzerinden vds ye bağlanip vds den girebilirsiniz ki .clos dediğimiz siteler özel ip araliklari üzerinden girilmekte o yüzden mümkün değil..

Hocam Sm çekmekten Katınız nedir ne yaptınız mesela örneklermisiniz ve kendimizi bu konuda nasl geliştrebiliriz

Sm çekmekten kastim kişiyi kandirma yolu ile oyuna getirme mesela adam teror içerikli şeyler paylaşiyor ona link vs yediriyorum bak paylaştığin şeye küfür eden birisi var gibi gibi binlerce senaryo var o linke tikladiği zaman ip sini aliyoruz vpn kullaniyordur muhtemelen ama vpn kurtarmaz onu ip yi gerekli yerlere veriyoruz böylece... Amacimiza ulaşmiş oluyor kötü içerikli faaliyet
Yapan kişilerin yakalanmasinda yardimci rol oynamış oluyoruz
bişey merak ediyorum, .clos bunu hepimiz duyduk. bana .cdos tan bahsedermisiniz.

mobilden onion linklere nasıl gireriz?
android kullanıyosan orbot indir. ios kullanıyosan Tob indir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sloup

Üye
24 Eyl 2016
146
0
net
Kimyasal deneyler veya tarihi değiştirebilecek nitelikte herhangi bir şeye rastladın mı?
Tarih kitaplarında yazmayan garip bilgiler mesela deepweb'te dolaşırken hiç sorguladın mı yaşanan şeyleri (ufuk açıcı bir şeylere denk geldiniz mi)?

Son düzenleme:

tarife21

Üye
3 Nis 2012
167
0
İstanbul
aynen linkleri nereden buluyosun internettekilerin çoğu ya kırık yada kapalı siteler ama sanıyorum bazı siteler belirli saatlerde açılıyormuş

Cheat Console

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
983
1
mesaj yazmyn
Paşam benim en çok merak ettğim aklıma takılan bi soru var deeb webin en son seviyesine çıkan olmuşmu nasada ileri teknoji var nasa bile son seviyeye çıkamadı ne var bu son seviyede
niye bu kadar önemli cevaplarsanız sevinirm

Son düzenleme:

Wonkaa

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
504
0
Merhaba hocam deep web üzerinden para kazanmak mümkünmüdür? Mesela sipariş vermek türkiyede ki postanelere ürün siparişi versem ürünü burda 3 4 katına satsam
Düzgün bir şekilde işlermi

Son düzenleme:

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
o zaman elimde tam sana göre şeyler var :d özele gel

Hocam delirmek istiyorum böyle korkudan elim ayağıma girsin istiyorum neler neler izledim neler gördüm bi içim cız etmedi anlamıyorum ben neden böyleyim korkuyu unuttum resmen bana deep webde bile bulamıyacağım psikolojimi alt üst edicek şeyler yollarmısın ? şu muzik şeyside etki etmiyor bana nedense

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.