Deep Web'teki Bazı Siteler Başımızı Belaya Sokar mı?

Yakosss

Yeni üye
11 Tem 2021
22
5
24
Merhabalar. Deep Web merağıma yenik düşerek site araştırmasına giriştim. Yabancı kaynaklardan union uzantılı sitrlere girerken bir siteye denk geldim ve +18 bir siteydi. Başlangıçta benden insan doğrulaması için harf yazmamı istedi ve başka bir siteye attı. Burada cidden çok tuhaf içerikler vardı.. hayvan çiftleşmeleri ölü bedenler vs derken ben de merak ettim ve siteye kayıt oldum fakat kategori bölümüne girdiğimde lanet olsun ki pedofili içerik dolu kategoriler vardı. Siteden hemen çıktım ve lanet olsun diyerek tor browserı sildim. Lanet merağımdan kaynaklı bu bahtsız şey başıma dert açabilir mi?

Çözüm
terör veya illegal satış sitelerinde uzun vakit geçirip sohbete girmediğin sürece dert edecek birşey yok.
birisi senin evini kundaklar diye demiyorum, evi polis basıyor sonuçta bu tarz yerler girilmesi yasak yerler.

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
internetin derikleri sana nimet sunar 4 sene once yeni oldugum zamanlar silah tuccarlarindan tut pedofiliye kadar herseyi gormusdum zaten bakarsan basarili hackerlarin 90% kafasi bozuk nedenide bunlar zaten 1 sene once kirlaik bir hacker dan beni egitmesini istedim benden 700$ bitcoin olarak istedi 700$ vermek istemiyordum buna cozum olarak kendima ait ftp serverdan data cekmesini istedim tabi bana ait oldugunu bilmiyordu cekicegi datanin icinde rat vardi trajikomik ama adam rat yedi benden bu islem karsiligi 100$ aldi ama ben 100$ a onu hackledim ;) elinde olan mataryelleri aldim adamin bildigin 4gb lik hack kutupanesi vardi yani kafani kullanirsan deep web nimet ama orda cok dikkatli olucak bu islerde yeniysen hatta hic girme derim orasi cok tehlikeli

Yakosss

Yeni üye
11 Tem 2021
22
5
24
internetin derikleri sana nimet sunar 4 sene once yeni oldugum zamanlar silah tuccarlarindan tut pedofiliye kadar herseyi gormusdum zaten bakarsan basarili hackerlarin 90% kafasi bozuk nedenide bunlar zaten 1 sene once kirlaik bir hacker dan beni egitmesini istedim benden 700$ bitcoin olarak istedi 700$ vermek istemiyordum buna cozum olarak kendima ait ftp serverdan data cekmesini istedim tabi bana ait oldugunu bilmiyordu cekicegi datanin icinde rat vardi trajikomik ama adam rat yedi benden bu islem karsiligi 100$ aldi ama ben 100$ a onu hackledim ;) elinde olan mataryelleri aldim adamin bildigin 4gb lik hack kutupanesi vardi yani kafani kullanirsan deep web nimet ama orda cok dikkatli olucak bu islerde yeniysen hatta hic girme derim orasi cok tehlikeli
Hocam yeniyim de zaten daha girmem. O lanet site bi sayfada paylaşılmış ve listenin en üstünde xd ne büyük ironi ki adam açıklamada pedo içerikler varsa raporlayın falan diyor çok garip xd şikayet edeceğimiz bi yer var mı siteyi

Son düzenleme:

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
Hocam yeniyim de zaten daha girmem. O lanet site bi hacker tarafından ifşa edilmiş allahtan da şimdi fbi oraya el atarsa benim için sıkıntı olacak mı..

Hocam yeniyim de zaten daha girmem. O lanet site bi hacker tarafından ifşa edilmiş allahtan da şimdi fbi oraya el atarsa benim için sıkıntı olacak mı..
hayir dostum icin rahat olsun kimse birsey yapamaz sen daha birsey gormemissin red room diye bir site var giris bitcoinle para karsiligi kurbana isgencemi dersin herturlu pislikler yapiliyor akil ve ruh sagligin icin onion lara girme derim

Hocam yeniyim de zaten daha girmem. O lanet site bi sayfada paylaşılmış ve listenin en üstünde xd ne büyük ironi ki adam açıklamada pedo içerikler varsa raporlayın falan diyor çok garip xd şikayet edeceğimiz bi yer var mı siteyi
bu islerle fbi degil nsa ilgilenir sen nasil bulduysan onlarda oyle buluyor onion lari hatta onlarda mts var (media takip sistemi) 7/24 bu filtrelerle internet agini bildigin suzgecten geciriyorlar onion sitelere birsey yapamazlar ama bazen hackerlari ifsalamak icin onionlarda gezip tutukluyorlar buyuzdende ordaki hackerlar her adamla is yapmazlar + cok buyuk meblaglar isterler polis olabilirsin diye

icin rahat bir sekilde uyuyabilirsin bende uyuycam simdi iyi geceler dostum Allah yar ve yardimcin olsun :)

Yakosss

Yeni üye
11 Tem 2021
22
5
24
bu islerle fbi degil nsa ilgilenir sen nasil bulduysan onlarda oyle buluyor onion lari hatta onlarda mts var (media takip sistemi) 7/24 bu filtrelerle internet agini bildigin suzgecten geciriyorlar onion sitelere birsey yapamazlar ama bazen hackerlari ifsalamak icin onionlarda gezip tutukluyorlar buyuzdende ordaki hackerlar her adamla is yapmazlar + cok buyuk meblaglar isterler polis olabilirsin diye
Yani işin ucu bana dokunmaz di mi hocam? Bi de şikayet etsek işe yarar mı

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
Merhabalar. Deep Web merağıma yenik düşerek site araştırmasına giriştim. Yabancı kaynaklardan union uzantılı sitrlere girerken bir siteye denk geldim ve +18 bir siteydi. Başlangıçta benden insan doğrulaması için harf yazmamı istedi ve başka bir siteye attı. Burada cidden çok tuhaf içerikler vardı.. hayvan çiftleşmeleri ölü bedenler vs derken ben de merak ettim ve siteye kayıt oldum fakat kategori bölümüne girdiğimde lanet olsun ki pedofili içerik dolu kategoriler vardı. Siteden hemen çıktım ve lanet olsun diyerek tor browserı sildim. Lanet merağımdan kaynaklı bu bahtsız şey başıma dert açabilir mi?
Merhaba @Yakosss

Galiba birazcık fazla zaman geçirmişssiniz bu deep web denilen yerde :)

Öncellikle Tor browserda javascripti devre dışı bıraktınızmı ?

'Türk

Moderasyon Tim Direktör Yrd.
5 May 2020
2,440
1,520
K E R K Ü K
terör veya illegal satış sitelerinde uzun vakit geçirip sohbete girmediğin sürece dert edecek birşey yok.
birisi senin evini kundaklar diye demiyorum, evi polis basıyor sonuçta bu tarz yerler girilmesi yasak yerler.

Çözüm

Yakosss

Yeni üye
11 Tem 2021
22
5
24
Merhaba @Yakosss

Galiba birazcık fazla zaman geçirmişssiniz bu deep web denilen yerde :)

Öncellikle Tor browserda javascripti devre dışı bıraktınızmı ?
Hayır uzun zaman geçirmedim. Javascript eklentisini kapamadım.

İşte hukuksal yönden bi sıkıntı yaşar mıyım diyorum hocam

bat3rist

Üye
21 Eki 2014
226
2
Dünya
bir şey olmaz

By.Mrx

Katılımcı Üye
22 Haz 2021
280
50
32
hayır başına bela ya sokmaz güvenlik önlemini almazsan bir ihtimal başın beleya girebilir ama bana göre %1 ihtimal ve deep web de korkulacak birşey yok sadece site sonuçta

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.