Deep Web'ten Neden Korkuyorsunuz?

MarasLyaLone

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
915
0
Bilinçaltı
Öncelikle Selamun Aleyküm..

Bugün sizlere birçok kişinin girmeye cesaret edemediği veya adını bile duyunca gözlerini kaçırdığı sanal alem olan Deepweb(Darknet)'te yaşadığım olaylardan bahsedeceğim.Deepweb'te 8 aydır takılıyorum ve hala da devam etmekteyim.Ancak bugüne kadar bahsedilen o kadarda korkunç birşeyler sezmedim ve göremedim açıkcası neden korkuyorsunuz anlamış ta değilim..Üstelik derslerime de yardımcı oldu diyebilirim.

Korku filmlerini bilirsiniz genelinde üç harfliler musallat olur ve kişi sonunda ölür.Ama kimse farketmiyor ki korku filmleri klasik sahnelerden oluşur.Hepsinde musallat olunur ve kişi ölür.Ancak korku filmleride gülünecek tarzdadırlar.Korku gibi yaşanan tek şey karakterin birden kamera önüne çıkmasıdır.Ve bunlar bilinçaltımıza yerleşir ve kişi ilk izlediğinde biraz korkar gibi olur ancak sonraki izlemelerinde güler çünkü hep aynı sahne ve aynı olaylar yaşanmaktadır.Onun haricindeki bütün sahneler normal günlük izlediğimiz filmlerde bile görmemiz mümkün hatta gördüğümüz sahnelerden oluşmaktadır.Bunu anlatmamın sebebi deep web'i de korku filmlerine benzetebiliriz.Çünkü orada bulunan videolar genellikle kişilerin ölümleri ve yeraltındaki yapılan işgencelere mahsur kalan kişilerden oluşuyor.Bunun yanında taciz vs vs var ama bunları anlatmak istemiyorum ki çünkü bunlar günlük hayatta karşımıza haberler aracalığı ile çıkabiliyor.13-14 yaş grubunun bu tür taciz haberlerine çıkmalarının sebebi sübliminal mesajlar sayesindedir.Bunlara sonraki makalemde yer vereceğim.
Burada geçirdiğim zaman içerisinde 2 adet sahte kimliğimi ele verdim ama hiç sorun değil.Deepweb'e giren birinin kendi gerçek kimliği ile gireceğini sanmıyorum sadece burada değil hack yaparken bile gerçek kimliğinizi kullanmamanızı tavsiye ederim.Ve ayrıca darknet'te takılırken eğer varsa mikrofon ve kameranızı iptal etmeniz veya yüzünüzü ve sesinizi değiştirecek cihazlar veya aletler kullanmanızı da tavsiye ederim.

Açık konuşmak gerekirse deepweb'ten hiçbir şekilde etkilenmedim.Ne korku ne de başka bir tür heyecan veya korku gibi duygular hissetmedim.Bunun sebebinin psikolojimin zaten bozuk olması.11 yaşından itibaren halisülasyon görüp duygusuzluğa açık biriyim.Herneyse artık asıl konumuza geçmek istiyorum...

Deepweb'te 3. seviyeye kadar gittim.Çünkü 3.seviyedeki bilgiler oldukça dikkatimi çekti hepsine tek tek göz atıp araştırmaktayım.Sizlere bu seviyelerde neler yaşadığımı ve en dikkat çekici yönlerini sunacağım.Umarım seversiniz.

Deep web-Dark Net

Seviye 1

Burası herkesin rahatlıkla ulaşabileceği en basit alandır.Buraya .onion uzantılı siteler ile de ulaşabilirsiniz.Burada rahatlıkla psikopatların videolarını işgence videolarını ve bazı sitelerin database ve bilgilerine ulaşabilirsiniz.Bu katmanda pek birşey yoktur ama oldukça fazla boş veri saklamaktadır.Sebebi ise burada kişisel(size ait)site açabilmenizdir.Sitelere girip baktığınızda içlerinde pek birşey olmadığını ve sadece kişisel zevkleri tatmin etmek amacıyla oluşturulduğunu anlayacaksınızdır.Ancak deepweb'e ilk girdiğinizde birileri sizi hemen bulup kendi tarafına çekmek istiyor.Deepweb'te bu oldukça çoktur.Büyük gruplaşmalar vardır.Bunu gangster grupları veya mafya olarak da hayal edebilirsiniz.Bu gruplaşmanın sebebi ise ap açık bellidir.Kimse büyük bir gruba bulaşmaya yeltenmez ve orada güç sizde olur.Buraya ilk girdiğimde birinden gelen video linkine tıkladım.Videonun içeriği bir kadının sırf kendini öldürtmesi için bazı insanlara yüklü miktarda para ödemesini anlatıyordu.Ama işin ilginç tarafı kadın zaten tamamen kafayı yemiş kontrolünü kaybetmişti.İşin gülünç tarafı 4 adam içeri giriyor ama 1 kadın sadece tırnaklarıyla hepsini parçalıyor.Deepweb'in böyle biryer olduğunu zaten daha girmeden yaptığım araştırmalarda biliyordum ama videoya çok gülmüştüm.

Seviye 2

Buraya ulaşmakta çok zor değil.Normal arama motorları tarafındanda bulunabilir.Yalnız burada dolaşırken dikkatimi en çok sürekli yer değiştiren bir oda çekti.Oda hem garip hemde farklıydı.
Odaya girince sizden bilgiler alıyor.
Örn/Ad-Soyad-Yaş-Nerelisin-İP adresi-Yaşadığın Yer.
Odanın ne odası olduğunu anlamışsınızdır umarım.Bir videochat odası.
Fakat odalara girmediğiniz halde bile(linkteyken)oda da neler konuşulduğunu ve neler yapıldığını görebiliyorsunuz.Mesela iki kişi orada konuşurken siz 3.kişi olmadan dinleyebilir ve görebiliyorsunuz.
Kod:
Örn/ A(Kişisi) & B(Kişisi) Country:Turkey(A) - Brazil(B) Age:18-24 
İP:********* - ******** From:Ankara - Recife 
Click here to see Speeches - Click to Voices
Odaların tamamını inceledim.Geneli Sanals*** ve canlı ölümler ve uyuşturucu satıcıları hakkında konuşuluyordu.Çoğunluğunda From:Turkey Yazıyordu.Ve Türkiye sunucularına ait İP adresleri mevcuttu.Gerçekten Türklermiydi ? bilemiyorum.Ama bu konudaki düşüncem Türkiye'den rastgele buldukları İP adreslerini kendi İP adresleri gibi gösterip öyle kullanmaları.Bu sayede 2.kimlik olayı devreye girebilirdi.Ama benim asıl anlayamadığım nokta ise bu ağı oldukça geniş çapta inceleyen örgütler bunları görmüyormu? veya bulamıyormu sorusuna cevabım maalesef ki yok..

Vee Seviye 3
Burada kiralık katiller ve kiralık hackerlerin çoğunlukla bulunduğu katmandır.Burası Undergraund(yeraltı)diye tabir ediliyor.Ve hackerler buldukları birçok veriyi buraya aktarıyor.Eğer bu seviyede geziniyorsanız sizi bir hackerin veya hacker mafyalarının bulması çok da zor değil.Her ne kadar gizli olmaya çalışsanızda orada bulunmanız bile sizi belli ediyor.Yok saniyede ip değiştirme yok ip gizleme boşverin onları her türlü bulunuyorsunuz.Sonuçta İP'niz olmadan internette dolaşamazsınız.Bu kat biraz garip geldi bana.Burada birçok video ve döküman var.Sıralamak gerekirse videolar ;
1-Hükümetlerin halktan gizli yürüttüğü deneyler ve çalışmalar,
2-İllegal izleme çalışmaları,insan kaçakçılığı,organ üzerinde çalışmalar,
3-51.Bölge'ye ait olduğu ortaya atılan çalışma videoları.

İlk seçenek biraz ürkütücü gibi gelsede halen normal günlük yaşantımızda da çalışmaları devam eden quantum fiziğini tersine döndürme çalışmalarına ait videolardır.
İkinci seçenek illegal izlemeden kasıt bazı grup ve kuruluşlar bazı kaynakların desteği ile dünyadaki frekanslara nasıl bağlanıp insanları nasıl dinlediğini ve o frekans sayesinde nasıl kişiyi izlediğini anlatıyor.Bu sayede kriterlerine en uygun kişiyi bulmaları çok ta zor olmuyor.
Üçüncü seçenek ise en basit ve kısa sözle anlatmak gerekise HAARP'a benzer projelerin kuruluşu yapılışı ve yönetimi hakkındaki videolar.

Ve gelelim dökümanlarına,
Dökümanları okurken kelime kelime çeviri yaparak birçok dilde kendimi geliştirme fırsatı buldum.Teşekkürler DeepWeb.Dökümanlar karışık olsada birleştirilince çok anlamlı oluyor.
Dökümanlardan sadece birini açıklayacağım gelecekte yapılması planlanan bir proje ki bu da önemsiz denilebilecek tarzdan birşey değil.
Sizler için çevirip yazıyorum.
Proje Kodu:Aljakt
Proje Adı:İnsan Hücrelerini Yönetme
Projenin Amacı:İnsan Hücrelerinin Tamamına Erişip Onları Kontrol Altına Alma
Projenin Hayata Geçiş Tarihi:26.6.2019

İnsan vucüdü muhteşem bir mekanizma.Daha önceki yapılan deneyler her zamanki gibi bizlere beklediğimiz sonuçları verdi.Bu projede insan vucüdundaki hücreler inanılmaz derecede güç ve bölünme yeteneğine sahip.Eğer onları tam anlamıyla çözebilirsek hem onları kontrol altına alır hemde onları yönetme şansına erişebiliriz.Ve insanoğlunun en büyük hayali gerçekleşmiş olur.Üstelik hücre bölünmelerini farklı bir boyuta taşıyabilirsek aynı mantıkla başka projelerde yapabiliriz.Işınlanma! İnsanların hüclererini önce bir noktada ayrıştırıp sonra hedef noktada birleştirmeyi deneyebiliriz.Proje tarihine kadar bütün eksikler giderilecek ve gerekli işlemler tamamlanacaktır.Bu çalışmayı birçok kez farklı şirketler denedi ama biz sorun çıkarmayacağız.Yapacağız.
Ve bunun gibi birçok döküman.
Evet arkadaşlar şimdilik bu kadar.Araştırmalarıma devam edeceğim.Yeni bilgiler edindikçe paylaşmaya devam edeceğim
.

Not:Bütün anlatım bana aittir.

JrExclusive

Uzman üye
24 Eyl 2013
1,370
0
Anavatan
Link sabitlenmiş konudan daha ayrıntılı bir anlatım bulabilirsiniz,deep web hakkında her hafta yeni bir komplo teorili konu açılıyor,anlamıyorum kimsenin görmediği bu konuları kulaktan dolma bilgilerle nasıl paylaşıyorsunuz.Eğer bir kiralık katil aramıyorsanız deep webe girmek sizi suçlu duruma düşürmez

fallen2k3

Uzman üye
3 Eki 2015
1,256
0
Börteçine
DeepWeb TR de konuşulmaya başlandığından beri tor kullanıyorum.Ve Deepweb de seviye yoktur.Bulduğun site çok ilegal ise seviye budur mudur dersin.

MarasLyaLone

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
915
0
Bilinçaltı
Link sabitlenmiş konudan daha ayrıntılı bir anlatım bulabilirsiniz,deep web hakkında her hafta yeni bir komplo teorili konu açılıyor,anlamıyorum kimsenin görmediği bu konuları kulaktan dolma bilgilerle nasıl paylaşıyorsunuz.Eğer bir kiralık katil aramıyorsanız deep webe girmek sizi suçlu duruma düşürmez

Evet linkte belirttiğin konuda katmanları anlatıyor.Fakat ben neler yaşadığımı anlattım.Ve ayrıca lütfen daha dikkatli oku suçlu durumuna düşmek ile ilgili en ufak bir söz dahi söylemedim.

Hyperbom

Üye
19 Şub 2016
83
0
Mac
Eline sağlık.
İlginç bilgiler ama dikkatimi en çok bahsettiği deney çekti eğer deney gerçekten yapılacaksa ve başarılı olunursa dahada ilginç olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.