DeepWeb'de katman yok!

MRDreAmsTR

Kıdemli Üye
25 Ara 2015
2,466
2
Türkiye
Öncelikle bunu bi belirteyim. "Aaa nasıl yok?" diyenlere şöyle bir açıklama yapayım; DeepWeb'e TOR Browser ile giriş yapıldığında derinliklere doğru yol aldın demektir.
Katman olayını şuna çevirebiliriz. Site içinde site var ve bu sitelerde bulunan bilgilere göre o sitenin derinliği kadar özelliğinide anlayabilirsiniz.
Sen ne kadar özel bilgi bulabilirsen o kadar derindesin demektir. Yok "ben 6. katmandayım çok gizli bilgileri buldum" diyen kişilerde google amcadan bulduğu photoshoplarla kendini ıspatlama çabalarını göz önüne seren kişilerdir...
Tor ile her türlü siteye ulaşabilirsin. Herşey sana kalmış. Fakat 'closed shell system' sayesinde farklı belkide dünyayı karıştıracak özel sitelere erişmeniz tor ile imkansızdır.

uslanmax

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
933
0
Ankara
aynen mesela adam deep web 8 katman diyo kimse erişemiş felan diyo ama 8. katmanda ne olduklarını biliyo saçma :D

HyperBlue

Katılımcı Üye
21 Eki 2014
826
0
vice city
r3qLMP.jpg

god for give us

Uzman üye
8 Kas 2015
1,209
0
SSCB
Katın anlamı nedir:

Kısaca erişimin kolaylığıdır. Sen bellirli bir katmana kadar girebilirsin ama daha alt sitelere girmek için daha çok uğraşırsın.

mertkancelik

Uzman üye
27 Nis 2014
1,070
3
Bursa
Öncelikle bunu bi belirteyim. "Aaa nasıl yok?" diyenlere şöyle bir açıklama yapayım; DeepWeb'e TOR Browser ile giriş yapıldığında derinliklere doğru yol aldın demektir.
Katman olayını şuna çevirebiliriz. Site içinde site var ve bu sitelerde bulunan bilgilere göre o sitenin derinliği kadar özelliğinide anlayabilirsiniz.
Sen ne kadar özel bilgi bulabilirsen o kadar derindesin demektir. Yok "ben 6. katmandayım çok gizli bilgileri buldum" diyen kişilerde google amcadan bulduğu photoshoplarla kendini ıspatlama çabalarını göz önüne seren kişilerdir...
Tor ile her türlü siteye ulaşabilirsin. Herşey sana kalmış. Fakat 'closed shell system' sayesinde farklı belkide dünyayı karıştıracak özel sitelere erişmeniz tor ile imkansızdır.

Benim teorim daha çok normal internet>deepweb>c.s.s şeklinde ki en mantıklı bu sonuçta deepwebte 6.katmana eriştin diyelim ama hiddenwikiye tekrar girersen (örnek amaçlı söylüyorum) katman düşmüş oluyosun buda teoride saçma çünkü 6.katmana gelipte katman düşmen imkansız bu yüzden deepwebte seviye/katman yok ama şöyle bir olay var diye düşünmekteyim

HiddenWiki
---------------
Normal linklerin olduğu bir sayfa

Forumlar
-----------------
Çoğu bilginin paylaşıldığı yer

ve kişilerin oluşturduğu şifreli chat yada siteler burda gizli bilgiler pdfler dosyalar dönüyor olabilir buda 2.teorim olan deepwebte 2 katman olayı daha doğrusu 2 yer diyelim birisi normal kişilerin erişebildiği hatta şöyle örnek vermek daha kolay

Bir siteyi hacklediğimiz zaman admin panele girince admin olarak giriş yapmış oluyoruz diğer kişiler user olarak giriyor siteye

user 1.seviye admin 2.seviye deepwebtede olay aynı 1.seviye giriş bölümü 2.seviye şifreli siteler

T4K0M4N1X

Uzman üye
14 Mar 2017
1,311
22
-Günaydın
-Networkler neye girer o zaman :)
-ben 32652. kata indim kolaydı (geyik :trl )

Np4QmO

Üye
18 Mar 2017
198
0
Görünmüyor
Yahu hala inanan var. Boş yere kendini yorma kardeşim. Bu forumda birkaç kişiye doğruyu öğretebilirsin ama Google'deki Dip Wip, Dip Wip diye dolaşan veletlere hiçbir şey öğretemezsin.

18 May 2016
70
0
Tor ile herkez .onion girebilir dostum diyerleri kendi yorumunu kendine sakla ilk önce css araştır sonra networkeri araştırın ;) yani tordan tıklayıp zaten giremessiniz. İyi günlerimi arz ederim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.