Dertleselim Buyrun

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Seviyor Be Gencler Beni Deli Gibi Seviyor Ben İse Bi Sevemiyorum Ne Bileyim Üzülünce Canım Çok Acıyor Ama Sevemiyorum Çocukluk Arkadaşım Diye Sevgilisi Olsakta Sevemiyorum Ve Yarın 4'üncü Yıl Gencler :(

TeamKillS

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
421
0
New York
Aynen Seninki Gibi Benide Bir Kız Seviyor . Ama Utangaçlığımdan Söyleyemiyorum Bende Onu Sevdiğimi :(

XxFalcon06

Uzman üye
24 Ara 2015
1,532
2
Bilinmeyen
sevdik be abbi sevdik.Onca zamanlarımızı verdik be günlerimizi verdik.Noldu sonunda biliyormusun? Bi b*k olmadı tek şey dedigi cümle " ben seni arkadaş olarak görüyorum " dedi be abi .Şimdi mesajlarıma cvp bile vermiyor be.Onun için sadece bir "hiçim hiç "

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
1 hafta önce sevdiğim bir kızın bana abi demesi bana ne koydu biliyormusunuz. Düşüncelere daldım. Acaba kelimeleri havalarda uçuşuyor :(

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
sevdik be abbi sevdik.Onca zamanlarımızı verdik be günlerimizi verdik.Noldu sonunda biliyormusun? Bi b*k olmadı tek şey dedigi cümle " ben seni arkadaş olarak görüyorum " dedi be abi .Şimdi mesajlarıma cvp bile vermiyor be.Onun için sadece bir "hiçim hiç "

merak etme o gün de gelir devran döner

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.