Dertleselim Buyrun

bozkurt0607

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
517
0
22
ANGARA
o değilde sevdiğim kı vardı yalvardım gitti zaten sevmiyordu platoniktim sonrasında sahte aşklarda kalbimizi çürüttük vede en acısıda benim için yazdığım 10 bin 28 şiiri bir anda yaktım benden size tavsiye kimse kimseyi sevmesin sizi seven zaten gelir bizede seni seviyoruz diyen oldu şimdi nerdeler haydi eyvallah iyi geceler tht ailesi

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
öyle bide insanı öyle olsa keşke eski dedelerimiz gibi olsalar suanda insanlık hali ortada türkiyede

Türk milletinin karakteri yüksektir kardeşim.
Gayet güzel insanımız var.Siyasi, dini düşüncelerden arındırarak söylüyorum bunu.
Sen bir düşünsene bu kadar baskı varken herşey ile mücadele verip gül gibi yaşıyoruz Türkiyemizde.

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter

Türk milletinin karakteri yüksektir kardeşim.
Gayet güzel insanımız var.Siyasi, dini düşüncelerden arındırarak söylüyorum bunu.
Sen bir düşünsene bu kadar baskı varken herşey ile mücadele verip gül gibi yaşıyoruz Türkiyemizde.

öyle ama bide din ve siyasi yanından bakınca hatta kadına şiddet vs cinayetler öldürmeler bunların hicbirisi olmasa

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Bizzim tavan 4 metre ayaklar yetmismiyor zaten normaldede beyne kan gitmiyomu ne gerek var amuda

Forumda trollemem gereken bir sürü kişi var. E bunun için de kafamın istikrarlı çalışması lazım. E beyin de kanla çalışıyor, bunun için de yer çekimi kuralları gereğince amuda kalktığında beyne fazladan kan gider.

Şayet bunu yapmasam, bu konuyu trolleyemezdim :trl

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
öyle ama bide din ve siyasi yanından bakınca hatta kadına şiddet vs cinayetler öldürmeler bunların hicbirisi olmasa

Her zaman iyiler ve kötüler arasında mücadele olmak zorunda.
Dini Siyasi olarak derken buradan siyaset yapmak istemiyorum fakat Atatürk ilkelerini benimsemeyen birisi gözümde Türk değildir.
Türkiye'de doğmak yetmiyor yani Türk olmaya.

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Her zaman iyiler ve kötüler arasında mücadele olmak zorunda.
Dini Siyasi olarak derken buradan siyaset yapmak istemiyorum fakat Atatürk ilkelerini benimsemeyen birisi gözümde Türk değildir.
Türkiye'de doğmak yetmiyor yani Türk olmaya.

kapitalist beyinlerin zekalarının sonucunda dünya kötüleşti kötülükler savaşı kazanalı yıllar oldu dostum zaten

Siber Turk

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
328
5
46
Arkadaşlar bence aşk-meşk işleri için bunalıma girmeye değmez. Hayat çok kısa bir bakmışsın ki yılların geçip gitmiş. Dert edilecek çok daha büyük sorunlar var, geçim kaygısı, sağlık sorunları, çocuk büyütmek... vs.

ve son olarak asla unutmayı. Hiç ölmeyecek gibi bu dünya için, yarın ölecek gibi öbür dünya için çalışın...

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
kapitalist beyinlerin zekalarının sonucunda dünya kötüleşti kötülükler savaşı kazanalı yıllar oldu dostum zaten

3 günlük dünyada istediğin kadar kötüler kazansın.
Dünya zaten insan varlığının türemesiyle kötüleşti.

Yani diyeceğim şudurki bu bir imtihan elbet iyiler kazanacak.

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Forumda trollemem gereken bir sürü kişi var. E bunun için de kafamın istikrarlı çalışması lazım. E beyin de kanla çalışıyor, bunun için de yer çekimi kuralları gereğince amuda kalktığında beyne fazladan kan gider.

Şayet bunu yapmasam, bu konuyu trolleyemezdim :trl

Hocam tamam trol guzel seyde hep trol olmaz be

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
yav allah aşkına açmayın şöyle konular.
forumda anlatılmamış konu açıyoruz milletin dert konusu arasında kayboluyo ve 75 görüntüleme alıyor.

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
Aşk meşk diyip geçmeyin. İnsanı içkiye anti depresana kadar sürüklüyor. Pat diye karşınıza keder basabilir aniden :(

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Hocam tamam trol guzel seyde hep trol olmaz be

Olur olur, çok güzel olur hem de ;)
Biraz inceledim, pentest taktikleri, programlama makaleleri vs konular çok geride kalmış. İşi gücü bırakıp karı kız düşünmek yerine o konulardan bir iki şey kapmak hem psikolojik olarak hem zihinsel olarak daha faydalı. Hayatı daha olumlu etkiler.

Trolldeki amaç budur. Mantıksızlığı ortaya koyarak, mantıklının önünü açmaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.