[DEV] | Hack Araçları - Linux

Zelried

Yeni üye
15 Kas 2019
21
2
Peki aynı pc de hem linux hemde windows kullanma yolu yokmu istediğim zaman window istediğim zaman linux
birde kali linux mu indirmem gerek

Son düzenleme:

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Linux kullananlar için bundan daha yararlı bir konu olamazdı herhalde eline sağlık bro süpersin
Teşekkür ederim beğendiyseniz ne mutlu. :)

Peki aynı pc de hem linux hemde windows kullanma yolu yokmu istediğim zaman window istediğim zaman linux
birde kali linux mu indirmem gerek
Var tabiiki. Ben öyle kullanıyorum mesela. Öncelikle Sanal Makine kurduktan sonra içine Kali Linux kurabilirsiniz. Bilgisayarınızı açarken Windows yani normal bilgisayarınız olarak açılacak. Linuxa da Sanal Makinenizi açtıktan sonra erişebilirsiniz. Linux ve Kali Linux aynı şey zaten uzun olmasın diye öyle yazdım :) Ama Linux haricinde de isterseniz Parrot OS da kurabilirsiniz.
indirdiğimiz toolları nasıl çalıştıracağız ?
Hocam tam olarak nerede takılı kaldığınızı yazarsanız yardımcı olurum.

S0ftware

Katılımcı Üye
18 Nis 2019
262
0
Belarus
CrazyExelans ben kurdumda smdi calismadi niye olmuyo bende bi bakarmisin. chmod +x install.aex
bu kodu yazdiktan sonra kurulum tamamlanmiyo yani o sonraki ekran gelmiyo araclarşin oldugu ekran yuklenmiyo nasil yapicam ?

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=C7LJ-fefLr8"]https://www.youtube.com/watch?v=C7LJ-fefLr8[/ame]
Kolay Gelsin.​
:hosnut

Son düzenleme:

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
bu araçları kullanmakta zorlanırmıyız acaba ?
Size bağlı, yeni başladıysanız zorlanırsınız ama zamanla öğrenirsiniz kolay gelmeye başlar.

CrazyExelans ben kurdumda smdi calismadi niye olmuyo bende bi bakarmisin. chmod +x install.aex
bu kodu yazdiktan sonra kurulum tamamlanmiyo yani o sonraki ekran gelmiyo araclarşin oldugu ekran yuklenmiyo nasil yapicam ?

Hocam orda 3 tane kod var 2 tane değil. Bir tık daha aşşağı indirseydiniz keşke :)
chmod +x install.aex kodunu yazdıktan sonra ./install.aex yazmanız gerekiyor.

S0ftware

Katılımcı Üye
18 Nis 2019
262
0
Belarus
CrazyExelans ben simdi kurdum programi ama smdi butun hepsii indirmek istemiyorum yani sadece isime yarayacak olani kullanmak istiyorum onu nasil yapabilirim ? yardim plss

devrim19851

Yeni üye
15 Kas 2019
2
0
emegine saglik hocam ben yeniyim bu iste vallaha biseyler ogrenmek istiyorum belki bu araclar sayesinde ogreniriz biseyler

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
emegine saglik hocam ben yeniyim bu iste vallaha biseyler ogrenmek istiyorum belki bu araclar sayesinde ogreniriz biseyler

Tabiiki de öğrenirsiniz. Aslında bakacak olursanız bu konu çok çok iyi fakat "rütbem olmadığından olsa gerek", konu gerektiği kadar ilgi görmedi bence.
Şöyle söyliyim; Normalde sadece "1 tane" aracın onlarca kez tanıtımını yapanlar, hakkında konu açanlar o kadar ilgi görüyorken, Bu Tool'un içinde o tanıtılan araçlarla beraber tam 263 tane daha araç bulunmakta. Yani her gün teker teker araçları indirmekle uğraşmak yerine bu tool kullanılabilir ve bu çok güzel birşey bence. Bir de içindeki araçların kullanımlarını öğrendikten sonra zaten krallar gibi kullanırsınız. :) :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.