[DEV] | Hack Araçları - Linux

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll

Gaddarrrr

Yeni üye
27 Kas 2019
11
0
merhabalar kolay gelsin herkese arkadaşlar wifi kartımı bağlayınca wlan 0 yada 1 olarak görünmüyor

wlx00c0ca9714d7:

böyle oluyor acaba nedeni nedir ve internete linuxdan bu şkılde giremiyorum sizce çözümü nedir önceden bağlanabiliyordum usb teara çıkarıp takınca böyle oldu?

S0ftware

Katılımcı Üye
18 Nis 2019
262
0
Belarus
merhabalar kolay gelsin herkese arkadaşlar wifi kartımı bağlayınca wlan 0 yada 1 olarak görünmüyor

wlx00c0ca9714d7:

böyle oluyor acaba nedeni nedir ve internete linuxdan bu şkılde giremiyorum sizce çözümü nedir önceden bağlanabiliyordum usb teara çıkarıp takınca böyle oldu?

bence bu konuyu yardim merkezine acnmalisinyani burdan fazla kisi gormez

CrazyExelans bisey soracam bi bakarmisin. simdi programi aciyorum tools larda mesela bitanesini sececem ama hata veriyor yani tooli acamiyorum suanda nasil halladebilirim bu sorunu yardim plz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
bence bu konuyu yardim merkezine acnmalisinyani burdan fazla kisi gormez

CrazyExelans bisey soracam bi bakarmisin. simdi programi aciyorum tools larda mesela bitanesini sececem ama hata veriyor yani tooli acamiyorum suanda nasil halladebilirim bu sorunu yardim plz.

Aracı çalıştırdıktan sonraki aşamayı kastediyorsanız aracı update edin, öyle deneyin. Eğer işe yaramazsa verdiği hatayı SS alıp ÖM'den yollayın.

mrROBOT24

Üye
10 Şub 2019
123
3
isvicre/Basel
windows hack tool kullanmaniz icin python indirin perl indirin calisir windows hack tools yazin onca hack exe ler var linux da exe acilmiyor her ne kadar wine olsa bile wine mono problemi cikiyor windows XP kullanin

S0ftware

Katılımcı Üye
18 Nis 2019
262
0
Belarus
screen shot alamiyom yani linux a gecince SS alabiliyroyum ama lynux tan buraya giremedigim icin buraya atamiyorum SS i

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
hata almadım yani şöyle toolx'i kurdum çalıştırdım artık 370 tooldan birini seçtim örneğin BruteX indirdim. daha sonra BruteX'i çalıştıramadım

Anladım şimdi. Yazdığım adımları uygularsanız sorununuz çözülecektir.
Termilanizi açın ve direkt şu kodu yazın:
Kod:
cd; cd -
> kodu yazdıktan sonra terminalinize " toolx " yazıp toola geçin.
> tool açıldıktan sonra istediğinizi yükleyebilirsiniz.

screen shot alamiyom yani linux a gecince SS alabiliyroyum ama lynux tan buraya giremedigim icin buraya atamiyorum SS i

mesaj olarak size fotoğraf kullanarak yolladım. işe yaramazsa geri dönüş yapın hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.