Dişim agrıyor evde yapabileceğim ne olabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Occult Man

Üye
12 Ara 2015
156
0
Merhaba millet diş etlerim agrıyor ilk sorun

Dişim kırıldı alt taraf da en sag diş ve için parçalar kaldı p.tesi dişciye gidecem ama bi çözum simdilik lutfen ve diş eti çekilmesi var bunlarla ilgili çozum cidden cok gerekli not: dişciye git demeyin tekrar ediyorum p.tesi gidecem bu aksam ve yarn için çozumler

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
isilitip sogutulmus bir cay bardagi suya bir tatli kasigi tuz atip karistirin ve 3 defa gargara yapin her defasinda suyu 20 sn agzinizda tutun kesilir eger iltihap ise apranax fort icmeniz gerekir

InvisibleLord

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
984
0
Yoğun Bakım
O suyu sakın yutma :D

Acıya ne kadar dayanabilirsin bilmiyorum ama dişçi mudahale etmeden ağrı geçmeyecektir. Bu süre zarfında ağrı kesici dışında bir önerim olmaz sana.

Miden hassas değilse majezik içmeni öneririm.

Occult Man

Üye
12 Ara 2015
156
0
Yada tuzlu su kırık dişime iyi geldi ama dis eti çekilmesi durumu hala aynı şuan kanattm elimi surerek ama hala agryor diş eti cekilmesine neler yaplabilir internette araştrdm bisey çkmadı

secondary

Üye
12 Şub 2016
199
0
Dostum evde ilaç olmadan yaptığım şey var.Yeşil zeytin al onu dişinin oraya koy ağzını kapat iki dişinin arasına ağrayan bölgeye sıkıştır çok ısırma sadece orda dursun.Eğer evde yeşil zeytin yoksa siyah zeytinde olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.