Dominik Cumhuriyeti Ortaokulu # HACKED #

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,377
999
exe.php
jXVMqD.gif

Sabaha karşı özel konu diyelim.

Kod:
http://zone-h.org/mirror/id/40977593?hz=1
https://archive.li/o68Tl
https://ownzyou.com/zone/186862

mit123

Yeni üye
10 Mar 2016
29
10
birşeyler yazacağımda bilmediğimden yazacağım dominik cumhuriyeti orta okulunu hacklemek ne kazandırıyor yani pratik mi yapıyorsunuz başka site üzerinden veya cidden önemli bir kurum mu bilgileri önemli mi yani yada düşmanımız mı ben mi bilmiyorum bilgilendirirsieniz sevinirim.

1 Ara 2020
76
89
İstanbul
birşeyler yazacağımda bilmediğimden yazacağım dominik cumhuriyeti orta okulunu hacklemek ne kazandırıyor yani pratik mi yapıyorsunuz başka site üzerinden veya cidden önemli bir kurum mu bilgileri önemli mi yani yada düşmanımız mı ben mi bilmiyorum bilgilendirirsieniz sevinirim.
Koskoca Dominik Cumhuriyeti'nin koskoca "ortaokul" web sitesinde Türk Bayrağı dalgalanıyor.

"Ortaokul" birleşik yazılır bu arada. Siteyi hacklemek yerine inceleseydiniz keşke.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,377
999
exe.php
Öncelikle senin okuduğun okul edu.tr nasıl senin ve öğretim görevlileri için önemliyse buda aynı şekilde onlar için önemlidir. Ben bilgimi sınıyarak gidiyorum peki seni burada rahatsız eden nedir? Düşman olmadığımız ülkelerin listesi mevcut okumaman senin hatandır. Data da neler var hepsini görebiliyorum burada 10 20 yaş arası çocuklar ve data paylaşmamak için index atıyorum. Buda herkesin hür kararı gibi benim kararım.

Burada da düşmanlığımız olmayan ülkeler iyi forumlar.

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,377
999
exe.php
Koskoca Dominik Cumhuriyeti'nin koskoca "ortaokul" web sitesinde Türk Bayrağı dalgalanıyor.

"Ortaokul" birleşik yazılır bu arada. Siteyi hacklemek yerine inceleseydiniz keşke.
Sabaha karşı açtığım için haliyle dikkatsiz davranmışım. Normalde ödün vermem böyle bir şeyden ama siz düzeltme yapın ben yine de site hekliyim.
Eline sağlık hiç siber güvenlik danışmanlığı yaptınmı abi
Teşekkürler, evet yaptım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.