Dominik Cumhuriyeti Ortaokulu # HACKED #

mit123

Yeni üye
10 Mar 2016
29
10
Öncelikle senin okuduğun okul edu.tr nasıl senin ve öğretim görevlileri için önemliyse buda aynı şekilde onlar için önemlidir. Ben bilgimi sınıyarak gidiyorum peki seni burada rahatsız eden nedir? Düşman olmadığımız ülkelerin listesi mevcut okumaman senin hatandır. Data da neler var hepsini görebiliyorum burada 10 20 yaş arası çocuklar ve data paylaşmamak için index atıyorum. Buda herkesin hür kararı gibi benim kararım.

Burada da düşmanlığımız olmayan ülkeler iyi forumlar.
size saygılı bir biçimde bu hackin ne olduğunu ne işimize yarayacığını ve önemli mi önemsiz mi diye sormuşum bakın altını çiziyorum bilmeden neden böyle bir tepki verdiniz anlamadım herkes neyin ne olduğunu bilmiyor ve sormak istiyor yukarıda yazdığım yazıda da herhangi bir eleştiri veya olumsuz cümle yazmadım her cümlem soru şeklinde ama malesef görüyorum ki ne dediğimi anlamamışsınız yinde de teşekkür ederim böyle bir yorum almak üzdü beni sağolun.

_._

Üye
22 Ağu 2023
159
66
Merhaba, "THT ailesi, üniversitelere ve okullara gövde gösterisi için mi, yoksa hedef aldığımız birileri için mi saldırıyoruz?"

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,377
999
exe.php
size saygılı bir biçimde bu hackin ne olduğunu ne işimize yarayacığını ve önemli mi önemsiz mi diye sormuşum bakın altını çiziyorum bilmeden neden böyle bir tepki verdiniz anlamadım herkes neyin ne olduğunu bilmiyor ve sormak istiyor yukarıda yazdığım yazıda da herhangi bir eleştiri veya olumsuz cümle yazmadım her cümlem soru şeklinde ama malesef görüyorum ki ne dediğimi anlamamışsınız yinde de teşekkür ederim böyle bir yorum almak üzdü beni sağolun.
Sanırım tam net anlaşılmadım.
Burası hack platformu ve burada neden bu kişileri deface ediyorsunuz düşmanımız mı diye bir soru olması biraz abes değil mi?
Artı olarak bunu özelde değil de konunun altında belirtmek daha değişik bir duruma geliyor.
Bu kadar insan burada bunu bilmiyor mu sanıyorsunuz onu anlamış değilim.
Bu bir tepki değil sadece sorularınıza yanıt bulamadığınızı belirttiniz aslında ben çok güzel anlattım ilk yorumumda bunu da eklemiş oluruz.

Bize verilen kurallar çerçevesi ve misyonumuz içerisinde sanalda şu bu düşman diye seçmeyiz açık ararız bulursak işe dahil oluruz.
Bunu benim anlatmam değil de kuralları okusaydınız daha net anlardınız neyse sorun değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.