Dövme yaptırmalımıyım ?

28 Tem 2013
51
0
Arkadaşlar fotografciyim henuz 18 yasindayim bilegime fotoğraf makinesi dovmesi yaptirmayi dusunuyorum sizce nasil olur pisman olurmuyum (not elimin uzerindede dovme mevcut )

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Ben şahsen yaptırmam.Yorumdada dediğim gibi ben olsam .Abdest konusunda sıkıntın olmasın ama peyganber efendimiz tarafından yasaklanmıştır.

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
4 tane dövmem var ve memnunum anlamlı olduktan sonra taşımaktan pişmanlık duymazsın.

makina7

Yeni üye
3 Eki 2015
22
0
boşver başkan bir yaştan sonra hevesin geçer zaten dövmen varmış bu aralar etrafımda çok sildiren var hepside pişman

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Arkadaşlar fotografciyim henuz 18 yasindayim bilegime fotoğraf makinesi dovmesi yaptirmayi dusunuyorum sizce nasil olur pisman olurmuyum (not elimin uzerindede dovme mevcut )

güzel olur ama daha yaratıcı birşey olabilir. çünkü ilerde işin değişebilir.
pişman olmak sana bağlı şöyle söyleyeyim bundan 20 sene sonrasını düşün çoluk çocuğa karıştığını ve o anları düşün pişman olmazsan yaptır.
boş zamanlarımda makinem var dövme yapıyorum sana bildiğimden tavsiye vereyim,
parmaklarına yaptırırsan bir kaç aya kalmadan silikleşmeye başlar.
terleyecek bölgelere yaptırma tavsiyem şekil birsüre sonra sıkılabilirsin yazı daha uzun süreli olur.
olmadı beğenmedin sıkıldın sildirirsin veyahutta coverup yaptırırsın

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
9
4,965
Orhun Nehri
Merhaba deneyerek kesin dövme yapabilirsin.
Nasılmı? hint kınasıyla denettir yapanlar var
Beğenirsen dövme yaparsın beğenmeszen zaten hint kınası 3 ayda geçiyo
iyi forumlar

Semihs66

Yeni üye
18 Eki 2013
41
0
Kardeşim kesinlikle yaptırma bak şuanda bende çok güzel dövmeler var severek yaptırdım ama pişman olduğum dövme modelinden değil model on numara ama çok pişmanım siliyolar ama tam anlamıylada silinmiyor dövmeler iz kalıyor siyah.

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
Tabii, fakat ailene danışsan daha mantıklı olabilir fakat bize soruyorsan yaratıcı ileride bunu düşünüp keşke yaptırmasaydım diyebileceğin bir şey yaptırma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.