dowlland sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
arkadaşlar ınternetde beğendığım videoyu ındırmek istiyorum.fakat kullanmakta olduğum ıdm ve realplayer videonun sağ üst köşesınde görülmemekte.bu sorunumun nedenı sızce ne olabılır?

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
ya arkadaşlar nıye benı boşuna uğraştırıyorsunuz :(.hadı ben bişe bılmıyorum.vıdeonun üzerıne gelıp sağ tıklandığımda ıdm nın seceneklerden ıdm ıle flv video ındır dedğımızde video normal şekılde ındırılıyor.yanı videonun üzerınde yazmasın gerek yok

anarchy19

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
677
0
BuRSa*
DOstum İDM nin seçeneklerine gel orda TAraYıcı ŞEçimi vaR hangi tarayıcıyı kullanıosan onu tıkla senden o tarayıcının .exe dosyasını bulmanı istiyecek sende C:/prgram files/ Google Chrome [artık hangi tarayıcıyı kullanıosan onun klasör adı ] ordan .exeyi seçeceksin PCyi yeniden başlatcaksın sonra her videoyu indireceksin FAcebook , youtube , izlesene her yerden indrceksin sınır yok :D KAfana göre yani ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.