dowlland sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
arkadaşlar ınternetde beğendığım videoyu ındırmek istiyorum.fakat kullanmakta olduğum ıdm ve realplayer videonun sağ üst köşesınde görülmemekte.bu sorunumun nedenı sızce ne olabılır?

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
evet son sürüm 5.19
ıdm vıdeoları dowland etme ıstedığımde sağ tuş yapınca resımdekı gıbı seceneklerde ıdm aktıf gozukmuyor
86671894.png

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
seceklerden ıdm ıle ındır dıyınce vıdeo değil o web sayfası dowland oluyor.nıormalde ıdm ıle ındır yazısının baş tarafında ıdm nın sımgesı oluyordu.böyle olunca sorun çıkmıyordu.resımde görüldüğü gıbı sımge resmı gözukmemekte

10 Tem 2010
128
0
Bursa
1 dakika ilgilenmekteyim ..

Bu sitede İnternet Explorer için aktifleştirme anlatılmış ..

Buyrun

Bu da benim resimli anlatımım .. Firefox tarayıcısı için ..

Aktifleştirdiniz mi ? ..

Son düzenleme:

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
walla bende bi ara realplayer kullanıodum
çoğu videoyu indiriodum sağ üst kosede hep gozüküğoduu
_________
senin daha onceden gorülüoduda şimdimi gorülmüo yoksa realplayeri kurduğundan beri hiçimi gorülmüo???

10 Tem 2010
128
0
Bursa
Zaten her sorunda format atmak iyi değildir , bilgisayarın performansını bozabilir, onun için zaten anti vürsler var yoksa format atmak zor değil, en fazla 6 ayda bır atılması gerekır format

:D Bunu dün yazmıştım , ayrıca zaten arkadaş cevap vermiştir ..

Lamerlik yapmayalım lütfen eski mesajlar yerine arkadaşa çözüm önerisinde bulunmak daha mantıklı ..

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
firefox eklentılerınden ıdm katıf gozukmuyordu.bu sorundan dolayı ıdm aktıf değildı.şuan ıdm aktıf gözukmekte.yalnız vıdeo yu ındırmek ıstedığımde yıne video değilde o sayfa ındırılıyor.normalde videonun sağ üst köşesınde ıdm ıle ındır seceneği gözukmesı gerekmez mı?bende ne ıdm nede realplayer gozukmuyor?neden acaba

hacker/dj_can

Katılımcı Üye

Internet Explorer 'da , Araçlar ordan internet seçenekleri , Programlar , Eklentileri yönet de IDMIEHlpObj Class devre dışıysa etkinleştir de kapat.

orası tamamsa

Internet download Manager' aç seçenekler altta Tarayıcı içerik menüsündeki IDM maddelerini Düzenle tuşu var, orda IDM ile indir ve FLV içeriğini IDM ile indir işaretlimi değilse işaretle tamam de;
Sonra tekrar alttaki tarayıcıdaki web oynatıcıları için IDM indirme panelinde Düzenleyi tıkla üstte Tam mod işaretli altakide Flv ,mp3,mp4,mpg gibi gördüğün bütün seçenekleri işaretle tamam de...

ALINTI...

10 Tem 2010
128
0
Bursa
firefox eklentılerınden ıdm katıf gozukmuyordu.bu sorundan dolayı ıdm aktıf değildı.şuan ıdm aktıf gözukmekte.yalnız vıdeo yu ındırmek ıstedığımde yıne video değilde o sayfa ındırılıyor.normalde videonun sağ üst köşesınde ıdm ıle ındır seceneği gözukmesı gerekmez mı?bende ne ıdm nede realplayer gozukmuyor?neden acaba

Bir resim daha koyarsanız çözümlenecektir ..

yusufak13

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
490
0
kardeş sen sadece youtube da mı denedin yoksa vidivodo faceboook fln denedin mi youtube da bazen download vermio şimdi sana resim hazırlerken youtube dan yapcaktım download vermedi arasıra yapıo başka video sitelerini dene olmassa idm yeniden yükle ben sana pacht ide atarım istersen

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
Internet Explorer 'da , Araçlar ordan internet seçenekleri , Programlar , Eklentileri yönet de IDMIEHlpObj Class devre dışıysa etkinleştir de kapat.

orası tamamsa

Internet download Manager' aç seçenekler altta Tarayıcı içerik menüsündeki IDM maddelerini Düzenle tuşu var, orda IDM ile indir ve FLV içeriğini IDM ile indir işaretlimi değilse işaretle tamam de;
Sonra tekrar alttaki tarayıcıdaki web oynatıcıları için IDM indirme panelinde Düzenleyi tıkla üstte Tam mod işaretli altakide Flv ,mp3,mp4,mpg gibi gördüğün bütün seçenekleri işaretle tamam de...

ALINTI...
bunları kontrol ettım sorun yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.