Eco Şirket Açmak İstiyorum !

yenidenotuken

Yeni üye
23 Ocak 2019
29
0
Ötüken
Kolay Gelsin
Zamanında TÜBİTAK'a sunduğum bir proje mevcuttu lakin dönüş alamadım. Projeminde prototipini yapamadım yaşım küçüktü. Kafamda Türkiye Cumhuriyetini vizyon ve misyonlarıyla ileriye taşıyacak bir şirket kurma hayali var. Tamamiyle Eco , yenilenebilir enerji üzerine. Ayrıca destek görmemiş projeleri, proje beyinlerini ekibime dahil edip Türkiye'nin genç mucitlerine yol göstermek, Türkiye'nin geleceğinde rol almak istiyorum. Lakin şirket kurma vb konularda bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi Forumlar..

H4ndofG0d

Yeni üye
3 Şub 2019
13
0
Everywhere
Merhabalar dostum.Forumumuzda yetkililer dışında sana bu konuda destek verebilecek bir bilgiye sahip olan azdır benim görüşümle.Konun cevapsız kalmasın hayalin çok güzel inşAllah gerçekleşir fakat böyle önemli bir konuyu bilgili ve deneyimli kişilere sorman gerek.Üniversite veya Lise (teknik veya meslek) bu ilgilendiğin alana dair şefler veya öğretmenlerin var ise onlara danışman en önemlisi.Kaliteli şirket sahibi sana yol gösterecek yada daha iyisi projeni büyütmende yardımcı olacak kişileri hemen aramaya koyulman gerek benim görüşümle.Tübitak konusuna gelirsek (linç yememem dileği ile) Tübitakdan böyle bir şeyi beklerim şahsi görüşüme göre tübitak tübitak değil yetenek sizsiniz projenin değerlenebileceği değil de onlar için her seneki kazanan projelerin aynısının farklısını yapman veya yürüyen,çizgileri takip eden robot yapman en az 10.'luk verir .Umarım yol bulmanda yardımcı olurum başarılar dilerim iyi forumlar

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Eco derken daha acıklayıcı olabilirmisin yapıcagin şey hakkında cevremde cok cevre muhendisi felan var yardımcı olmaya calisırım

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Ekibin olursa iyi projeler yürütürsen bu konuda sana yardımcı olabilecek insanlar tabi ki olur sponsorlar da dahil bunlardan gelen gelirlerle bi ofis veya firma açarak kendinizi , ekibinizi ve projenizi geliştirebilirsiniz diye düşünüyorum. İyi forumlar.

yenidenotuken

Yeni üye
23 Ocak 2019
29
0
Ötüken
Eco derken daha acıklayıcı olabilirmisin yapıcagin şey hakkında cevremde cok cevre muhendisi felan var yardımcı olmaya calisırım

Yenilenebilir enerji projeleri üretmek hayata geçirmek.

Ekibin olursa iyi projeler yürütürsen bu konuda sana yardımcı olabilecek insanlar tabi ki olur sponsorlar da dahil bunlardan gelen gelirlerle bi ofis veya firma açarak kendinizi , ekibinizi ve projenizi geliştirebilirsiniz diye düşünüyorum. İyi forumlar.

Projemi ikamet ettiğim ildeki belediye başkanına sonra çevre ve şehircilik bakanlığına ulaştırıp şirket kurup ekip toplamayı projeler üretmeyi planlıyorum. Elon Musk'ın SolarCity'si gibi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.