Ekran kilidi kırma dev konu!

DeebW3b

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
344
1
Galaxy s7 data dosyasinin ici bos ayrica terminaldende kodlari yazip düsük modelle telefonlarin kilidi kaldirabilirsiniz yanliz s5 s6 s7 ne yaptiysam kaldiramadim.
Kardesim öncelikle twrp nin ana menusunden mount sekmesine gir.Ordan system secenegini isaretle ve tekrar data klasorune bak muhtemelen acilmis olacaktir.

30 Nis 2016
217
0
Bu kadar Uğraşmasına Gerek Yok

Telefon kapalıyken, SES DÜZEYİ AŞAĞI tuşunu basılı tutun ve ardından kısa bir süre GÜÇ düğmesine basın.
Üç Android resmi bulunan ekranın görünmesini bekleyin ve SES DÜZEYİ AŞAĞI düğmesini bırakın.
SES DÜZEYİ AŞAĞI düğmesine basarak HAFIZAYI TEMİZLE'yi seçin ve ardından GÜÇ tuşuna basın.
Fabrika ayarlarına sıfırlamayı başlatmak için, SES DÜZEYİ YUKARI tuşuna basın.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,070
6,096
[C*]
Arkadaşlar telefonda pin varken pc ye bağlarsanız pc telefonu görür fakat dosyaların içine giremezsiniz pin gerekli

LockerLochart

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
864
0
Konya
Bu kadar Uğraşmasına Gerek Yok

Telefon kapalıyken, SES DÜZEYİ AŞAĞI tuşunu basılı tutun ve ardından kısa bir süre GÜÇ düğmesine basın.
Üç Android resmi bulunan ekranın görünmesini bekleyin ve SES DÜZEYİ AŞAĞI düğmesini bırakın.
SES DÜZEYİ AŞAĞI düğmesine basarak HAFIZAYI TEMİZLE'yi seçin ve ardından GÜÇ tuşuna basın.
Fabrika ayarlarına sıfırlamayı başlatmak için, SES DÜZEYİ YUKARI tuşuna basın.

Arkadaş verileri silmeden demiş.
Dediğin yöntem telefonu tertemiz ve yeni almış gibi yapacaktır.
Dikkat edelim..

chupit1978

Yeni üye
31 Eki 2007
14
0
Arkadaslar halen sacma cevap yazanlar var önce okumasini bilin sonra cevap yazin cihaz istersen 10 defa kilitli olsun twrp yüklenir root gerekmez factory reset her kes atmasini biliyor benim 10 yasindaki oglum bile konu sifreli telefonun icerigi silinmeden sifre kaldirmak.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,829
395
85
u bilmiyorum maalesef
Ekran kilidimi kırmak istiyorsunuz ?

Alın elinize telefonu vurun üstüne çekiçle yada yumruk daha etkilidir sadece biraz canınız acıyabilir :)

:) :) :)

Tabiki şaka yaptım :)

Emeğine sağlık güzel konu faydalı :)

Ama yinede siz bi deneyin yumrukla vurmayı :twist

Verdim teşekkürünü :yo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.