Ekran kilidi kırma dev konu!

DeebW3b

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
344
1
Tesekkur ederim oldu
telefonum S3 Android 4.4 ve Rootlu degil
internetten TWRP ve odin indirip Telefonu Download moduna alarak yukledim Telefona yukleme islemi bittikten sonra busefer telefonu ses acma hom ve power tuslarina basarak TWRP modunda actim dediginiz dosyalari sildim ve telefonu yeniden baslattim telefon sifre istemeden ve hicbir dosya veya programim silinmeden eski halinde acildi yeni sifre belirledim ve kullaniyorum.
Sifreli telefonlarin bilgisayara baglanmadigini idda eden arkadaslar telefon kapali ve download modundayken telefonunuz bilgisayariniza gerekli driverleri yukleyecek ve odin telefonunuzu belirledigi port uzerinden gorecek eger telefonunuz bilgisayariniza driver yuklemezse veya yukledigi halde odin telefonunuzu goremezse internetten gerekli driverleri indirip manuel olarak yuklemeyi deneyin.
Çok sevindim kardeşim yapamayanlar oluyor maalesef ve beni elestiriyorlar :)

anaximes

Yeni üye
15 May 2016
13
0
Sağolasın hocam twrp zaten yüklüydü denedim işimede yaradı kendi telefonumun şifresini kırıp duruyorum

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Bu olay riskli ama ya...bide bazı userlere sorsan twrp nedir nasıl atılır,bilmezer onuda anlat...

UGTR

Üye
21 Nis 2016
240
0
Twrpyi nasıl yükleyeceğiz diye soranlar :Mesela S3 twrp yazın googleye,sonra nasıl atılacağını öğrenin videoları felan izleyin.Videolarda gerekli herşey anlatılmıştır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.