Ekran kilidi kırma dev konu!

Energizer01

Katılımcı Üye
5 Nis 2013
661
1
/root
Uyarı: Telefona TWRP Flashlamak Knox sayacını tetikler, bu da garanti dışı kalmasına sebep olur, hatta frp kilidi açıksa telefonu soft brick yapar kökten formatlamak zorunda kalırsınız (başıma geldi) ...

berat4406

Yeni üye
27 Haz 2016
13
0
Eline Sağlık Kardeşim

Sɑhipsiz vɑtɑnın bɑtmɑsı hɑktır, sen sɑhip çıkɑrsɑn bu vɑtɑn bɑtmɑyɑcɑktır..!

Agent99

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
741
0
Remote Admin
Hocam benim cihazım Lenovo k5 androidde ki gibi kurtarma bölmü gelse gmailmii yazcam yalnız gelmiyor.Bu cihaza Twrp yı yuklemek için geliştirici seçeneklerinin açık olması lazım yalnız deseni unutdum onu açamıyorum ne yapmalıyım acil yardım lütfen

DeebW3b

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
344
1
kardeşim bak öncelikle telefonunu download mode almalısın alınca zaten geliştriciye gerek kalmıyor dene araştır müsait olsam twrp kurulumunu anlatırdım

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
Güzel Kardeşim Yanlış bilgilendirme yapıyorsun

.....****İNCİ/RİGBİY***....
**KONUYU ANLAMADAN OKUMADAN GELIP YORUM YAPMAYIN.SIFRE BILMEDEN NASIL ACCAN DEMIS 》ARKADAŞIM KONUDA TWRPYI ANLATMADIM.AMA TWRPYI ARAŞTIR DEDIM TWRP DOWNLOAD MODLA KURULUR.BILMEDEN BOŞ YORUM ATMA.Selamün aleyküm uzatmadan konuya geçiyorum.
Evet arkadaşlar format atmadan şifreyi kırmayı göstericem.İŞLEMDE HİÇBİR VERİNİZ SİLİNMEZ!

Öncelikle cihazın adını öğrenmek gerek./Örneğin samsung grand Neo.Şimdi googledan "grand neo twrp" diye aratıyoruz .
E8kokB.png

Evet şimdi twrpyi atın kendiniz cihaza göre değişiklil gösterir.

Twrp yi attık.Şimdi sıra geldi recovery moda girmeye.
Cihazın ses açma+güç+orta tuşa basılı tutuyoruz.Ekran gelince bırakıyoruz.Şimdi twrp menüye girdik.

g8EaNQ.png

Ardından advanced menüsüne giriyoruz.

oradan File Manager sekmesine giriyoruz.Böyle:
o3oLjR.png

Şimdi ana dizinden şu yolu izleyelim. data>system.

Şimdi ulaştığımız dizinden :
Gesture.key
locksettings.db
locksettings.db-shm
locksettings.db-wal
password.key
dosyalarını teker teker siliyoruz. aynen böyle:
Rk2a1Y.png

Ana dizine gelip reboot system diyelim ve hiçbir veri kaybetmeden android şifreniz çözülmüş olacaktır.

Teşekkür etmeyi unutmayalım.

NOT: **ALINTI DEĞİLDİR KENDİ EMEĞİMDİR:yo

Kardeşim Yanlış bilgilendirme yapmıyalım lütfen örneğin samsunglarda knox u kaldırmadan root atamazsın yazdığın konu tüm modellerde geçerli değildir twrp sadece downoald modda yüklemiyor örneğin lg g2 lerde towelroot attıktan sonra autorec twrp yi uygulama olarak indirip açabiliyorsun

Sessiz Tehlike

Katılımcı Üye
14 May 2016
422
0
Daha önceleri çok yapmıştım işe yarıyor fakat bazı cihazlarda locksettings dosyaları yok onlardada küçük farklı işlemler uygulanıyor onuda eklemelisin daha yararlı olur.

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul

.....****İNCİ/RİGBİY***....
**KONUYU ANLAMADAN OKUMADAN GELIP YORUM YAPMAYIN.SIFRE BILMEDEN NASIL ACCAN DEMIS 》ARKADAŞIM KONUDA TWRPYI ANLATMADIM.AMA TWRPYI ARAŞTIR DEDIM TWRP DOWNLOAD MODLA KURULUR.BILMEDEN BOŞ YORUM ATMA.Selamün aleyküm uzatmadan konuya geçiyorum.
Evet arkadaşlar format atmadan şifreyi kırmayı göstericem.İŞLEMDE HİÇBİR VERİNİZ SİLİNMEZ!

Öncelikle cihazın adını öğrenmek gerek./Örneğin samsung grand Neo.Şimdi googledan "grand neo twrp" diye aratıyoruz .
E8kokB.png

Evet şimdi twrpyi atın kendiniz cihaza göre değişiklil gösterir.

Twrp yi attık.Şimdi sıra geldi recovery moda girmeye.
Cihazın ses açma+güç+orta tuşa basılı tutuyoruz.Ekran gelince bırakıyoruz.Şimdi twrp menüye girdik.

g8EaNQ.png

Ardından advanced menüsüne giriyoruz.

oradan File Manager sekmesine giriyoruz.Böyle:
o3oLjR.png

Şimdi ana dizinden şu yolu izleyelim. data>system.

Şimdi ulaştığımız dizinden :
Gesture.key
locksettings.db
locksettings.db-shm
locksettings.db-wal
password.key
dosyalarını teker teker siliyoruz. aynen böyle:
Rk2a1Y.png

Ana dizine gelip reboot system diyelim ve hiçbir veri kaybetmeden android şifreniz çözülmüş olacaktır.

Teşekkür etmeyi unutmayalım.

NOT: **ALINTI DEĞİLDİR KENDİ EMEĞİMDİR:yo

Telefoncuyum İşime Çok Yarayacak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.