Enigma Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pollyanna

Üye
26 Nis 2019
53
0
IdMh7n.png

Kulübün açılması için 'POLY nickli yöneticiden izin alınmştır.

ooWCXc.png

Kulüp üyelerinin kendilerini geliştirmek istedikleri alanda araştırma yapmalarını,özgün konu açmalarını böylece hem yeni şeyler öğrenmelerini hem de foruma katkıda bulunmalarını sağlamak.

Ne9iOb.png

Kulübümüzde puanlama sistemi bulunur.
Her hafta üyelerimizden yetkinliklerine/kendilerini geliştirmek istedikleri alanlara göre belirlediğimiz içerik listesinden 1 ya da 1'den fazla konu başlığı seçerek bu başlık altında kendilerine ait cümleler ile,alıntı yapmaksızın konu açmaları istenir.
Konuların isimlerine Enigma Kulübü ibaresi eklenmelidir.
Açılacak konularda 250 kelime kullanma zorunluluğu vardır.
Her kelime 1,her fotoğraf 10 puandır.
Açılan her konunun özgünlüğü tarafımızca kontrol edilecek olup başka kaynaklardan alıntı yapan üyeye uyarı yapılır. 3 uyarı atılma sebebidir.
Yardım merkezinde aktiflik isteğe bağlı olmakla birlikte her bir yardım merkezi yorumu 2 puandır.
Her pazar günü saat en geç 23.00'da haftalık puanlar hesaplanacak,en yüksek puan alan 2 üyemize kulüp imzasını kullanma hakkı verilecektir.

tDsXXR.png

Forum Kuralları ve Forum Misyonu aynen geçerlidir.Mutlaka okuyunuz.

CrCQQp.png

YnxAuS.png

Qg0KV0.png

pollyanna

kymUyU.png

XovoX

Wd4C9J.png

n9CyWP.png

Önemli:Lütfen istenen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde girdiğinizden emin olun. Yanlış bilgi verdiği tespit edilen üyeler Üst Düzey Yönetime bildirilecek ve hakkında cezai işlem uygulanacaktır.
Önemli:Gönderdiğiniz başvurular yalnızca kulüp yöneticileri ve üst düzey yönetim tarafından bilinecek ve 3.şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup kulüp liderine özel mesaj yoluyla iletiniz.
Kod:
[B][SIZE="4"]Profil linkiniz:
Yetkin olduğunuz alan(yoksa boş bırakabilirsiniz):
Kendiniz geliştirmek istediğiniz alan:
Günlük online olabileceğiniz süre:
Telegram adresiniz(@kullanıcıadı şeklinde yazınız):
Kısaca kendinizden bahsedin:[/SIZE][/B]

vJ4HOn.png

'POLY

jdagpX.png

82sLFo.png

5al0vA.png

QX19bn.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim ,yararlı olacağını düşünüyorum. Hayırlı olsun bakalım .

E123

Yeni üye
9 Tem 2019
7
0
16
katılmak isterim mesaj atamıyorum size

POLYANNA katılmak istiyorum bana özelden mesaj atanız lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,489
997
Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim ,yararlı olacağını düşünüyorum. Hayırlı olsun bakalım .

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Umarım kulüp üyeleri kendilerini geliştirmek istedikleri alanda araştırarak, çaba sarf ederek kendilerini geliştirir ve açtıkları konular sayesinde türkhackteam forumunun ve nice türkhackteam forum üyelerinin gelişimine sebep olur...

Hayırlısı olsun :) Belki ileride aranıza tekrardan katılırım :) Her şey gönlünüzce olsun...

Venzy

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
315
1
Artvin
Katılcak Arkadaşlara başarılar :)
Enigmanin dediği gibi belki bizde bir gün aranizda oluruz

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.