Evren Atak 1.3 Çıktı [Videolu]

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Ne diyebilirim ki müthiş bir proje müthiş bir kodlama ! :) , ama sanki bütün işler bize düşüyor gibi arama moturundan site buluruz kolay admin panelide tamam fakat şu id bulma olayı falan her seferde yorar acaba joomlaların hepsinin idleri aynımıki aynıysa güzel program

WordPress ID : Log Pas : pwd buton : wp-submit dir joomlada kendisine göre sabittir.
yani kısacası eğer ben o ıd bulma vs. yapmazsam bütün siteleri taratması imkansız.
hepsini taratması için ıd falan lazım oluyor. mecburi yoksa denedim ben .

Agression*

Uzman üye
19 Şub 2007
1,724
0
Efeler Diyarı'ndan
Bende de çalışmayı durdurdu hatası veriyor kardeşim bi bakar mısın?

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

adszuts.jpg

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Arkadaşlar Program çalışmayı durdurdu hatası alanlar okusun:
Programı açarken başka birşey çalıştırmayınız sakin olunuz habire basmayınız birkere basıp bekleyiniz.
Benimde başıma geldi fakat işimede yaradı

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
generalim çok teşekkür ederim ellerine emeğine sağlık muhteşem bir program kodlamışsın. tebrikler :)

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
Eline sağlık .

Yav bu adamı terfi ettirin ya :D

aklıma gelmişdi bu 1234567890 asdlfjaskdlfheıoruğhübxğp
vz istemi yapmışssın çok güzel olmuş ellerine sağlık

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
teşekkürler
başka hiç bir şey açık değil aynen dediğin gibi yapıyorum ancak sonuç aynı
pcnde sorun olmalı ben herkezin dediği siteleri tek tek taratabiliyorum rahatlıkla.
generalim çok teşekkür ederim ellerine emeğine sağlık muhteşem bir program kodlamışsın. tebrikler :)
teşekkür ederim .)
Not : Yeni kısa link eklenmiştir tıklar tıklamaz hızlı iner 5 dakika vs. beklemenize gerek yok.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
sizin dediğiniz siteyi kendim tarattıgımda :
knwj0.png

Ve Hala Daha Taratıyor.
Ve Win7,8 Kullanıcıları :
knwjp.png

Böyle Xplerde uyumluluğu ayarlarsa sorun ortadan kalkar.
ve siteyi hala taratıyorum :)

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Kardeş benim 1 GB Ramım var Acayip Kasıyor fakat kasmasına da deyiyor daha hızlandırmalısın ama yinede helal olsun

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Sistem Hızlandırma Programımı kullan bendede kasıyordu sonradan açıp tarattım dahada hızlandırdı.
normalde uçuyor yani :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.