Evren Atak 1.3 Çıktı [Videolu]

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
http://194.255.31.57:8000

buradakı ıse radyo bılgılerının oldugu sayfa kurtce yayın yapıyor ımıs dınlemedım gerekte yok zaten ılgılenenlere duyurulur.

kardeşim açmadım bile linki 8000 yani c panel c panel hacklanamaz. admin paneli lazım tam olarak kendin yapıcaksın biz yapıcaksak ben bu programı boşunamı yaptım ? lütfen duyarlı olalım flood atma.

onat1998

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
336
0
Teşekkürler Black King eğer Evren Atak'ın yeni versiyonunu çıkarırsan.Çoklu site özelliğini eklermisin ? Tek bir site hackleme genellikle zor oluyor.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Teşekkürler Black King eğer Evren Atak'ın yeni versiyonunu çıkarırsan.Çoklu site özelliğini eklermisin ? Tek bir site hackleme genellikle zor oluyor.

öyle bir şeyin olması imkansız kardeşim.
stabil yapmam lazım o zaman eksen atak gibi sadece joomla ve wordpress yapabilirim anca
başka türlü olması imkansız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.