Facebook Güvenlik Kod Sorusu Hatası !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByScylone

Yeni üye
1 Ocak 2012
38
0
Facebook Önceden giriş yapmışdım sonra yeni sekmeden facebook actım ve facem kapandı ! giriş yaptım Karşıma Güvenlik Kod Sorusu Çıktı. Kod gönderildi yazıyodu fakat hiçbişey gelmedi
Tekrar göndere bastım Hata verdi yine bastım gene hata verdi hata ingilizceydi aynen şöle
You are trying too often. Please try again later. Sonra google cevire cevirdim ve Siz de sık sık çalışıyorlar. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. yazdı ben ne yapacağımı bilmiyorum öle kaldım googlede profilimi aradım buldum fakat profilimede erişilemiyor diyo ama arkadaşlarım beni görüyor arkadaşımı aradım sordum profilinin duruyordedi öyle öğrendim tabi ama hala güvenlik kod sorusu kısmını geçemedim Beniduyan herkes yardm eder umarım
biraz karışık oldu heralde neyse kusura bakmayın bu kada alatabildim

Resim 1
Burası Güvenlık Kodunu Sorduğu Bölüm.
okgktptht.jpg

Resim 2
Burasıda Vermiş olduğu Hata !
kjkjkjkj.jpg

Resim 3
Profilimi Bulamıyor !
eruherer.jpg

Resim 4
Burda Kod salldım böyle hata verdi aslında buna gerek yok ama yine gösterim dedim.
dgdgdgu.jpg

Son düzenleme:

ByScylone

Yeni üye
1 Ocak 2012
38
0
Abi tmm benimkiyle aynı sorun kod ilk ne geldiyse her kod isteğinde aynısı geliyor bende yeni kod bekledim eskisi olmaz diye ilk gelenin aynısı geldi bence hemen benim dediğimi yap gelen kod neyse onu gir..Olmazsa bile denemiş olursun bende tamamen aynı sorun oldu fark yok yani kod değişmiyor aynı geliyor bence dene...hotspot shield kur sora silersin..ilk kurulumda nette sorun olur ancak işin bitince silersin...bende hiç sıkıntı olmadan hallettim ben...

kardeş programı yükledim

resim1
Verdiğin programı yükleyince 2. seçenek sundu.
uluwpwporw.jpg

resim2
fakat 2.seçenekde hata verdi
ogjgjyk.jpg

Ama Bu program tekrar kodu gönder seçeneğini gönderdi kodu yazdım girdim ve kurtuldum :)
Yardımın için teşekkürler sonunda facemi actım.

ByScylone

Yeni üye
1 Ocak 2012
38
0
Birşey söyliyim Bu işlemi tamamladıkdan sonra programı kaldırın bence çünki düşman hackerlarımızdan birisine ait oda anunmuosmudur nedir herneyse oyüzden programa güven olmaz bence.

DarkDesert

Kıdemli Üye
17 Eki 2011
2,043
1
TurkHackTeam
baska pclerden dene bazen gec gelıyor hemde baya bi ec hatta gelmeyebılıyorda farklı ıplerden gırmeyı dene ınt kafelerden olmadı farklı sekılde ırmeye calıs dıger seceneklerde olması gereklı fotograflarından arkadaslarını tanıma gıbı k.gelsın

yolcuasog

Üye
30 Kas 2011
72
0
41
istanbul
dostum o sorunu ben de yaşadım dün çözdüm.bence senin birden fazla aynı adı taşıyan ve aynı telefon numarasına ait hesabın var. diğer hesabının telefon numarasını sil ve baska numara yap.kaydet ve daha sonra bu hesabına giriş yap.senden resımlerını tanımanı isteyecek.onları tanırsan olay tamamdır.umarım yardımcı olmuşumdur:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.