Facebook İle İlgili Program ve kod paketi ( MİNİ )

MarasLyaLone

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
915
0
Bilinçaltı
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Selamun Aleykum :)

Bu konumda sizlere forumumuza her yeni kayıt olan birçok üye arkadaşların ilk olarak göz attığı Facebook ile ilgili forumdaki bulduğum bütün programları sizlerle paylaşacağım :)

Kimlerden aldığım konusuna gelince ; kimlerden aldığımı unuttum hatırlamıyorum ama herbiri birbirinden faydalı ve %100 çalışıyor .

Facebook'ta Hesabınızı güvene almanın en güvenilir ve yararlı yolu Facebook'a Telefon Onaylatmanızdır . Bu sayede KODMATİK adlı uygulamayı devreye sokabiliyorsunuz .
Ve hesabınızın şifresi bulunsa bile Kodmatiğinizdeki kod girilmeden hesabınıza asla erişim sağlanamıyor.. ( Gerekli Bilgi )

Facebook'ta Kullanabileceğiniz Programlar Haricinde Sizlere Yine Yararlı Olacak ;
Facebook Toplu Mesaj Kodu ,
Facebook Toplu Arkadaş Silme Kodu ,
Facebook Gruba Otomatik Arkadaş Ekleme Kodu ( Sadece Listenizde Bulunan Herkesi Ekler ) Gibi işinize yarayacak kodlarıda bu arşivin içinde bulabileceksiniz .

Ve ayrıca işinize yine yarayabileceğini düşündüğüm ;
Facebook Açık Hesapa Kimlik Doğrulama ( Hesabınız aktifken kimlik atma ) ,
Facebook Tarih Değiştirme Linklerinide Ekledim . Umarım İşinize Yarar Ve Sizlere Yardımcı Olabilirim .

SON GÜNCELLEME NOTU : Yandex Disk'e yüklediğim dosyalara virüs bulaşıyor . Bu nedenle sık sık güncelleme yapacağım . Diğer güncellememde dosyayı başka bir siteye upload edeceğim . ( Bu uploadımı aceleyle yaptım .)
Güncelleme Sonucu ;
Virüslü Dosyalar Belirli Bir Süreliğine Kaldırıldı . ( Temizlenince Yüklenmeyecek )
İndirme Ve Virüstotal Linkleri Güncellendi .

ÖNEMLİ Bakınız ;
Paketin İlk Hali Oldukça İyiydi Fakat Bazı Üyeler Tarafından Sebepsiz Yere Yediğim 'Virüs Paylaşıyorsun , Yok bunda virüs var , yok bu bozuk çalışmıyor' gibisinden yorumlardan dolayı çoğunu kaldırdım . Temizledim ama tekrar yüklemeyi düşünmüyorum . Hack Programı sonuçta ne bekliyordun ? Sütten çıkmış ak kaşık mı olmasını bekliyordunuz ?! Bu konu bilgisiz insanlar yüzüne bu haliyle kalacaktır daha fazla güncelleme - ekleme veya düzletme yapılmayacaktır.

İndirme LİNKİ

Virustotal LİNKİ

Son Güncellemeden Önceki Halinden Sadece Bir Bölüm;
BDVDGD.png

Yeni Hali ;

z5VoP7.png

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.