Facebook İle İlgili Program ve kod paketi ( MİNİ )

ramizah

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
892
4
Dünya
8 sene fb kullandım hepsini ezberledim artık fb bile kullanmıyorum ama kullananlar ve bilmeyenler için çok güzel bi paket olmuş eline sağlık dostum

Ectgrafik

Yeni üye
22 Haz 2015
3
0
Acil Çalışan Şikayet Botu Lazım

Arkadaslar Acil Olarak Çalışan Şikate Botu Linki Atarmsınız

MarasLyaLone

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
915
0
Bilinçaltı
kardeşim su brute force nın kullanımı ile ilgili hafif bilgi versen

Tabikide programa girdiğinizde resime gösterilen alanlar bize lazım olacak. ( Diğer tarafını kırptım ) .

VvoNoj.png

1- 'Kullanıcı Adı Veya E-Posta Giriniz' bölümüne kurbanınızın e posta veya kullanıcı adını giriniz .
2 - Şifre Listesi Diye Dikkat Çeken Bölüme başlamadan önce ; bir metin belgesi oluşturup kurbanınızın koyabileceğini tahmin ettiğiniz rastgele şifreler yazılır ve belgeye kaydedilir . Sonrasında Şifre Listesi Ekle butonuna tıklayarak metin belgesi Şifre Listesi adlı bölüme eklenerek BAŞLAT Butonuna tıklanır ve işlem başlar .

AfaSino

Kıdemli Üye
3 Eki 2015
2,686
0
Teknolojik
Hayır hata yok senin kodun ile denedim ama çalışmadı bendeki orjinal kodu deneyince neden çalıştı o zaman ??? açıklama yapabilir misin

zanli46

Uzman üye
11 Ara 2015
1,768
0
K.maraş
peki facebook 12 cevapdan sonra çok sık denıyorsun dıyınce program ne *** yıyecek ? proxy listesi de ekli olan bi program olsa belki işe yarardı..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.