Facebook patlatma ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rugervan

Yeni üye
20 Nis 2015
42
0
Ayvalık
Merhaba dostlarım,
Facebook patlatma konusunda yardımcı olabilecek biri var mı ?
Asıl amacım grubu patlatmak, tüm yöneticileri çıkarıp grubu kullanımdan kaldırmak.
Ve patlatabileceğim 12 tane hesap var. Yardımlarınızı bekliyorum...

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Kardeşim Gruptaki kişilerin facebook hesaplarına sızmak istiyorsan sosyal mühendislik kullanabilirsin.Bir dosyanın içine keylogger koyabilirsin böylece şifrelerini alır gerekeni yaparsın.Veya trojanda olabilir.Forumda yeterince bunlarla alakalı bilgi var.İyi şanslar.

Rugervan

Yeni üye
20 Nis 2015
42
0
Ayvalık
Facebook hesabım vardı kendi ismimden başka, beni sevmeyen biri sayesinde hesap kapatıldı kapatılınca grubunda gitti.

O 12 facebook hesabından birini patlatabilsem grubu almak kolay.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,800
356
85
u bilmiyorum maalesef
c4 alıcaksın facebook şirketine koy ve ayarla...
diyeceğim ama

Bozuk-olum-bu.jpg

bıkıldı artık bu tür sorulardan kardeşim forumda binbir türlü konu bulunmaktadır

DarkScannel

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
710
22
darkcomet var fake mail yolu ile dinleme yapılarbilir. z-shadow script kurmayı gerektirmez.
keylogger olarak hakops keyllogger var. Tabi bunları yedirsen bile antivürüsler öter. Crypter de bulmalısın. forumda güncel crypter lar var.Sosyal Mühendislik kullanarak yapabilirsin.
Veya aynı profili şikayet edip kapanmasını bekleyip kapanınca mail yolu ile kullanıcının facebook alabilirsin. Yöntem çok hepside denemeye değer.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Yardım konuları buraya değil yardım merkezine ayrıca Türk hesaplarını çalmaya niyeti olanlar burada yardım istemesin yasak,iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.