Fake Mail hata

whitepoet

Yeni üye
14 Mar 2009
4
0
Arkadaşlar bu fake mailde ben ne hatası yapıyorum ne ettiysem denemelik yazdığım hiç bir şifre gelmedi.
siteden çalışıyor yorumları olan scriptlerden biri bu.

Oturum Aç

karttal

Yeni üye
7 Ağu 2009
24
0
Msn Şifremi Unuttum | Msn Yanlış Diyor !

bc82s.png

Yardımlarınızı Bekliyorum :(
:eek:

Son düzenleme:

emrecanix

Uzman üye
31 Tem 2012
1,365
0
İstanbul
LK ÖNCE HAYIRLI AKŞLAMLAR DİLİYEREK KONUMA BAŞLAMAK İSTİYORUM

İLK ÖNCE Giriş Yap | Facebook Tabiki Facebook Hesabımızdan Çıkmamız Gerekiyor

Sonra Sayfanın Her Hangi Köşesine . Sağ Tıklayıp Sayfa Kaynağını Görüntüle Diyoruz

Sonra. Ordaki Kodları Not Defterine Yapıştırıyoruz . Ve Kaydete Tıklıyoruz .

--- Buradaki İşlem Bitti Şimdi Sırada Forumbuddyden Üyelik Alma ---

İlk Önce Googleye Formbuddy Yazıyoruz Ve İlk Gelen Sayfaya Tıklıyoruz İlk Sayfanın 1 . Kutusunun Orda Signup Yazıyor FormBuddy FREE Bu yazının Altında Signup Now Birde
Formun Linkini Bulamayanlar İçin Aşşağıya Koydum

: FormBuddy.com - Free remotely hosted CGI form mail, form processor and auto responder

Sonra Signup Now'a Tıkladığımız Zaman Birazcık Aşşağıya İnip Karşımıza Şöyle bir Yazı Çıkacaktır I Agree

Sonra Karşımıza E Posta Yeri Çıkacaktır . Bir Boşluk Var Orada Oraya Şifresini Bildiğimiz Bir E-posta Adresini Yazıyoruz ..

Yazdıktan Sonra Altında Submit var Ona tıklıyoruz Ve

Sign In Sitesine Giriyoruz

Girdikten Sonra Oraya Yazdığımız . E postayı Şifremizle Beraber Girerek Gelen Kutusuna Bakıyoruz . Eğer Gelmediyse Gereksizlere Bakıyoruz ve Zaten Gelen Kutusunda Olması Lazım

Neyse Oraya Bir Tane Aktivasyon Linkimiz Gelecektir.

O Linke Basarak Ordaki Boşlukları Dolduruyoruz

İngilizce Bilmeyenler İçin Yazayım

Name : Adınız
Username : Kullanıcı Adımızı Yazıyoruz
Password: Şifremiz
Confirm password: Şifreyi Onayla
E-mail : Zaten Yazılı
Url- Ye Geldik : Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al Yazıyoruz Ordaki http:// Silip Benim Yazdığımın Aynısı Kopyalıyoruz
Sonra Altına What would you want us to do with the forms
submitted from your site? Şöyle bir Yazı Var Onun İçlerinden 2 .cisini Seçiyoruz Ve Register Diyoruz

Ve Karşımıza Kullanıcı Adımız Ve Şifremiz geliyor

Yeniden. FormBuddy.com - Free remotely hosted CGI form mail, form processor and auto responder Giriyoruz

Sonra Ordaki Member Login Var

Username : Kullanıcı adımızı Yazıyoruz
Password: Şifremizi Yazıyoruz

Sonra Hesabımıza Giriyoruz .
Ve Menuden

Form Builder Giriyoruz

Aşşağıda Üye Olurken Karşılaştığımız Aynı Olay Sanılır Ordaki
http:// Siliyoruz Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al Aynısını Kopyalayıp Yapıştırıyoruz

Yapıştırdıktan Sonra Karşımıza Bir Form Geliyor O Formun 1.cisi Değil 2 . Kodu Kopyalıyoruz

Ve Masaüstüne bitane Not Defteri Açıyoruz Adını Siz Koyun Oraya Yapıştırıyoruz

Ve Kaydettiğimiz Facebook Not Defterini Açıyoruz Ctrl F Yaparak Static Ak arıyoruz .

Bulduktan Sonra Formbuddyden Aldıgımız O Kodu Onun Altına Yapıştırıyoruz

Yapıştırdıktan Sonra Dosya Ya Gelip Farklı Kaydet Diyoruz ve Adını Ne Olarak Koymak İstiyorsanız . Sonuna Mesela : xxxx.html Olarak Koyucaksınız Ve Koyduktan Sonra MasaÜstünüze Fakeniz Geliyor Ve Hazır Halde Olarak Geliyor

Tabi ş Leri Kutucuk Halinde Gösteriyor Türkçe Karekter Yok . Oralarıda Size Kalmış .

Burdaki İşimiz Bitiyor

Geldiiik En Kolay Yerimize Bedava Sitemden üyelik ..

--- Bedava Sitem ----

Siteye Girdikten Sonra Siteyi Yarat Diyoruz

İstediğin Adrese İstediğin adresi Yazıyoruz .

Emaile Emailinizi Yazıosunuz

Şifreyede Şifrenizi Yazıyorsunuz

Altakki aktivasyon Kodunuda Yazıosunuz Ve Sitenize Yazmış Oldugunuz Site Adı .tr.ggLi Olmadan adını yazıosunuz Ve Birde Şifrenizi Yazarak Giriosunuz Sayfanıza ...

Sonra Karşımıza Sitene Giriş Diye Bir Başlık Geliyor Ve Sitede Kalıyorsunuz

Sonra Tasarım Ayarlarına Girerek

Ordan Css Tasarımını Seçiyorsunuz .

Gelişmiş Ayarlara Geliyoruz .

Ve Tasarımın Üzerindeki Yazıya . Sizin Not Defterinize Kaydettiğiniz Formbuddy İle Facebook Karışımı Bir Not Defteri Hazırlamıştık . Hatırlarsanız . Sonracığıma Ordaki Not Defterindeki . Kodu Kopyalayıp Bedava Siteme Gelip Tasarımın Üzerindeki Yazıya Yazıyorsunuz ...

He Birde Sayfanızda reklam Olmasını İStemiyorsanız Eğer

*********<!--iframe{display:none;}--></style>
<base target="_self">
<script language="*************
<!--
function PopIt(filename, h, w){
popup = window.open(filename,"popDialog","height="+h+",wid th="+w+",scrollbars=no")
if ( popup.********.close() ) {
popup.********.close()
}
}
// -->
</script>

Bu Koduda Tasarımın Altındaki Yazıya Kopyalayıp
Kaydete Tıklıyoruz Ve
Fakemiz Ve Sitemiz hazır Ve

Kurbanımıza Yolluyoruz

ALINTI !

kardeş eline sağlık güzel olmuşta ben bu reklam işini yapamadım sayfamın üst ve alt tarafında formbuddy ve bedava-sitem.comun reklamları var onları saklayamazmıyız?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Anladım çaldırmıssın sanırım kardeş hotmaıl ayarlarından daha once farklı bır maıl adresı ekledıysen orayada sıfırlama yollayabılırsın tabı eklı ıse

mihaylovumut

Yeni üye
2 Ağu 2012
1
0
basima gelen olay bende yapmak istiyorum yardim

arkadaslar azonce okey oynarken birine küfür ettim sen bekle dedi hesap linkimi istedi verdim 2 dakka sonra hesabımı kilitledi nasıl yapabiliriz bunu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.