''FlaTCaST'' RaDYoNuZ OlSuN '' Dj OLuN.!! Capslı.!

ameyme

Katılımcı Üye
23 Eki 2006
547
6
Umudun Gölgesinden..
Ewet arkadaslar Flatcast Ta radyo nasil acilir..Neler yapmaniz gerek ..hepsini anlatiyorum simdi... Arkadaslar sakin anlamadim demeyin..O kadar aciklayici anlattim ki..Pc den hic anlamayan birisi Bile yapar nerdeyse :) İlk bas FLATCAST - Streamingportal fr Webradios adresine giriyoruz...

yelikjq1.jpg

yelik2sb7.jpg

yelik3mu6.jpg

yelik4rs5.jpg

yelik5cf4.jpg

yelik6jx2.jpg

yelik7pr1.jpg

yelik8jh4.jpg

yelik9di3.jpg

yelik10wv6.jpg

yelik11qf5.jpg

yelik12ty1.jpg

sonkm3.jpg

Simdiden kolay gelsin arkadaslar... Bi Teşekkür Yeter :))

BY/SUSKUN´isimli üyeden Alıntı
önecelike analtim icin tsekkürler yanlız okumadan sorma diyor sun soruyor cünki <iframe> kodunu belirten hicbir aciklama yok iframe kodu mail aracılıgı ile sana ulsadiginda ki bu mail ulasması gerekıyor aksı taktırde radyon sadece flatcasta baglı server üzerinde görünür
flatcastda bunu defalrca dile getirdik ilk yayin alındıgında popup pencere tarzında acılan radyoları durdurma olanagı cok yuksek diyer konu ise iframe kodu nereye ve nesekilde uygulanır belli deyil diyer ikinci konu ise 4.12 4.15
4.16 4.16.rc son olarakda f.5 yayına saglmakda
buna gore anlatım 4.15 olarak yapılmıs suanki sürüm f.5 dır bu dorultuda 4.15 yayını durdurulacaktır ve f5 de üceretsiiz sitelrden edinerek yada blog acarak sitenize direk olarak iframe kodunu yerlestirilmsini sidetle gündeme tasıdıık ve bir uyari olarakda bunu belirttik
şimdi sevgili dostum anlatmak istedigim anlatım eski sürümü anlatyor burdaki bilgileri yenileyerek arkadslara daha acık bir sekilde sunsan nasıl olur cünki 4 15 SECENEGİ KALDIRILDI böylece arkadaslar sıkıntı yasayacaklar saygılar

Bu Konu 2 sene önce verildiği İÇin değişmeler olmuştur flatcastta ;) Ayrıca paylaşımı için BY/SUSKUN' a teşekkür ederim

Son düzenleme:

EsMeR_31

Yeni üye
27 Nis 2007
32
0
kardes helal walla baya detaylı anlatmıssın bende radyo acmayı arıyodum inan saolasın walla

ameyme

Katılımcı Üye
23 Eki 2006
547
6
Umudun Gölgesinden..
Saolasin kardes..bende bi cok sey örendim bu radyoda..birden fazla ekolizer koymak..resimleri slayt haline getirmek..fon yapmak..link yapmak..ne bilim iste baya bişey :)

ameyme

Katılımcı Üye
23 Eki 2006
547
6
Umudun Gölgesinden..
cok tşkler bir sorum olacak bazı pclerde yayin alınamıyo neden olabilir simdiden teşkler

Ewet Bu sorun bizim bazi arkadaslardada var..Modemden diye düsünüyorum..

AMa bak sasiracaksin ama..yayina almanyadan bir arkadasimiz var o girince herkez girebiliyo...ama o cikditi zaman herkez tek tek düsüyor :)

Tabi Bitane arkadasimiz yayini aldigi zaman böle oluyoır :)

hakan2002

Katılımcı Üye
4 Ara 2006
255
4
mannheim
Evet Ama Bazilarindan Alinamaz Onun Icin Ugrasmayin O Kisinin Routesi Izin Vermiyordur Buna Talkoverde Yapsan Alamazsin Gerci Mecbursun Talk Over Yapmaya

_TheEnD_

Uzman üye
7 Nis 2007
1,813
41
Hiçbekistan..
Ben yapamadım ama denerken bir kişinin radyosuna girdim çok eğlenceli :D bende öğrenirsem forumca takılırız :D lütfen öğret bana yaw irtibata geçelim :D

moreezz

Yeni üye
26 Ağu 2008
1
0
Allah Razı Olsun Kardeşim Sırf Bunun Için üye Oldum Ama Sitemde Sizin Sitenizin Linkini Koyacağım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.