Formda yeniyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
14 Nis 2019
172
1
İstanbul
Öncelikle Merhaba ! Ben kod adımla #black . Forumda yeniyim. Python programlama dili biliyorum ve şu anda C öğrenmekteyim. Linux kullanabiliyorum. Exploit , encoder, auxiliary , ****sploit v.b. şeyleri biliyorum. Ağ ve Yazılım güvenliği üzerine uğraşıyorum. Açık ve dürüst konuşmak gerekirse yaşım 12. Kendime güvendim ve bu işe girdim. Başarılıda olduğumu düşünüyorum. Forum hakkında az çok bilgi edindim. Nasıl davranıp davranmayacağımı , nasıl cevaplar yazacağımı v.s. öğrendim. Forumda kalıcı olmayı düşünüyorum. Tüm THT ekibine iyi akşamlar diliyorum...

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Merhabalar, aramıza hoş geldiniz. Forum kurallarını ve misyonu okumayı ihmal etmeyiniz.
Forumumuzda iyi vakit geçirerek kendinizi geliştirmeniz ve kalıcı olmanız dileğiyle!

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
172
Linux
Hoşgeldin yaşına göre çok şey biliyorsun kendini geliştirebilirsin burada kuralları okumayı unutma

14 Nis 2019
172
1
İstanbul
Teşekkür ederim hocam. 6.sınıfa gidiyorum ve şu anda yeni gelen bilişim hocasının yardımcısıyım. Derste scratch'e geçeceğiz ve hoca bana görev verdi. Scratch'i derslerde ben anlatacakmışım. 5. Sınıftada eski bilişim hocam beni istanbul bilim olimpiyatlarına sokmuştu ama sonuçlar gelmedi. Farklı programlama dillerini deneyimlemeye çalışıyorum. Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. :)

XimuS

Yeni üye
13 Nis 2019
5
0
Aramıza hoşgeldin iyi vakit geçirmen dileğiyle önerim ilk önce forum kurallarını oku

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.