Foruma Özel Android X-Spy Casus uygulaması By ZehirX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Günceldir arkadaşlar. Uygulama sorunsuz çalışmaktadır. Herhangi bir sorun olursa da buradan bildirebilirsiniz

Kasmar

Üye
5 Mar 2016
211
1
Baku
yeni güncellemede kurbana yolladigimizda izinleri kendisi verse guzel olurdu hocam
serveri kurbana yolladikda adama su izinleri ver diyince adam zaten huylanicak

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
bu kadar urasmaya gerek yok aslında

https://mobile-tracker-free.com/ once sıtede uyelik olusturun sonra kurban kısının telinden siteye girip uygulamayı indirin ve butun dediklerini onaylayın sıfrenızle gırıs yapın uygulama gizli calışacak sonuc kamera ses kaydı dosya erisim envai ceşit izin var(bu arada bu site full pasvord bulacak arkadaslar ozelden yazabilirmi:)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,004
Dinlenmede.
yeni güncellemede kurbana yolladigimizda izinleri kendisi verse guzel olurdu hocam
serveri kurbana yolladikda adama su izinleri ver diyince adam zaten huylanicak

Trojandaki izinleri otomatik olarak ana ekranda istenmesini nasıl sağlayabiliriz acaba?

Sorun degil aklımda.
Aslında uygulamayı kendim için düşünmüştüm süpriz oldu paylaşmam. En azından bir süre
Aklımda olan düşünçe o sorun halledecem.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,004
Dinlenmede.
Yarbayım ne zaman yollayacaksınız

Ben musait olamiyacam reel sebeplerden dolayi fakat sizlerin talepleri beklemesin diye.
Forumda bir asistan kardesimize proje dosyalarini verecem sizlere kendisi yardimci olacak maksat beklemeyin.

Cidden çok büyük bi emek harcamışsınız eline emiğinize sağlık daha büyük projelerinizi dört gözle bekliyor olucam

Teşekkür ederim fakat yorulduk artik
Yapmadigimiz bir tek spy kalmişti onuda yaptik.
Artik daha büyük proje nedir bilmiyorum biraz dinlenme vakti.

Bunysoprain

Yeni üye
1 Ocak 2019
17
0
1hafta geçti hâlâ bekliyoruz ne zaman cevap vericeksiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Arkadaşlar konu sahibi biraz meşgul. En kısa sorunun çözüleceğinden emin olabilirsiniz.

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Arkadaşlar konuda yapılan son editlemeyle görüldüğü gibi, mesajlar bana iletilecek.

Herkese iyi geceler diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.