Genel Af Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,730
2,999
Merhaba,
Daha önce de yaptığımız Genel Af çalışmasını bir kez daha gerçekleştirmeye karar verdik. Rütbe/Statü/Rank farketmeksizin sistemden uzaklaştırılmış üyelerin tekrar sisteme dönmeleri için bir şans daha vermek istiyoruz.

Genel Af çalışması sistemden uzaklaştırılmış üyelere özel bir çalışmadır. Bu yüzden başvuruları mail üzerinden alacağız.
Af sonucunda üyeliği açılan kullanıcıların kaldıkları rütbeden/statü/rank'tan devam edeceğinin bir garantisini vermiyoruz.

Örneğin; yönetici statüsündeki birisi uzaklaştırıldı bu af kapsamında üyeliği tekrar aktif edildi. Yönetici olarak devam edecek diye bir taahhütlümüz yok bunu açıkça belirtelim. Kişiye özel ve geçmişte yaptığı katkılara göre bu konuyu değerlendireceğiz.
Mailinizin aşağıdaki şablona uygun olması gerekmektedir.

Nick: Sistemde banlı olan nickinizi belirtiniz.

Uzaklaştırılma Sebebiniz: Her ne kadar banlanma sebebinizi biliyor olsakta sizin de bu konudaki yorumunuzu duymak isteriz.

Neden Geri Dönmek İstiyorsunuz: Bizler bu af kararı verirken THT’ye değer katacak insanların taleplerini daha öncelikli ve olumlu olarak değerlendirmek istiyoruz. Bu yüzden bu madde karar vermemiz de etkili olacaktır. Lütfen herkesin kurabileceği basit cümleler ile ifade etmeyiniz. Eğer proje, yapmak istedikleriniz falan varsa bunları da bu madde de belirtiniz.

[email protected] mail adresine "Ban Affı" başlığı ile başvurunuzu eksiksiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda yönetimin herhangi bir biriminde görev yapmış, aramızdan kendi isteği ile ayrılmış, ÜDY kararı ile ilişiği kesilmiş eski yöneticilerimizi veya daha önceden banlanıp banı açılmış şuan ise yönetime girmesi olumsuz olan kişiler de benimle DM ya da Telegram (@Venterius) üzerinden iletişime geçebilir.

Teşekkürler

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
546
turkhackforums.cjb.net
Değerli Arkadaşlar,

Daha önce açtığım Forum Ölüyor Mu? konusunda bazı arkadaşların asıl nicklerinin sistemden uzaklaştırıldığını belirtmişlerdi. Yönetim olarak bir adım attık ve sistemden uzaklaştırılan üyelere bir şans daha vermek istedik. Şimdi sıra uzaklaştırılan üyelerden dönmek isteyen varsa taleplerini iletmeleri. El ele verirsek daha büyük imzalar atabiliriz.

Uzaklaştırılırken elbette karşılıklı olarak bazı hatalar ,yanlış anlaşılmalar, iletişim problemleri vb. süreçler yaşanmış olabilir. Bunları karşılıklı olarak çözebileceğimize inanıyorum. Yeter ki etik değerleri çiğnememiş ve ahlaksızlıklar yaşamamış olalım.

Bu uygulamanın asıl amacı THT'ye değer katacak insanların tekrar THT'ye tekrar kazandırılmasını sağlamaktır.

Başvuru yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

TurkHackTeam siz üyeleriyle daha da güçlü...

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,220
895
22
Merhaba,
Daha önce de yaptığımız Genel Af çalışmasını bir kez daha gerçekleştirmeye karar verdik. Rütbe/Statü/Rank farketmeksizin sistemden uzaklaştırılmış üyelerin tekrar sisteme dönmeleri için bir şans daha vermek istiyoruz.

Genel Af çalışması sistemden uzaklaştırılmış üyelere özel bir çalışmadır. Bu yüzden başvuruları mail üzerinden alacağız.
Af sonucunda üyeliği açılan kullanıcıların kaldıkları rütbeden/statü/rank'tan devam edeceğinin bir garantisini vermiyoruz.

Örneğin; yönetici statüsündeki birisi uzaklaştırıldı bu af kapsamında üyeliği tekrar aktif edildi. Yönetici olarak devam edecek diye bir taahhütlümüz yok bunu açıkça belirtelim. Kişiye özel ve geçmişte yaptığı katkılara göre bu konuyu değerlendireceğiz.
Mailinizin aşağıdaki şablona uygun olması gerekmektedir.

Nick: Sistemde banlı olan nickinizi belirtiniz.

Uzaklaştırılma Sebebiniz: Her ne kadar banlanma sebebinizi biliyor olsakta sizin de bu konudaki yorumunuzu duymak isteriz.

Neden Geri Dönmek İstiyorsunuz: Bizler bu af kararı verirken THT’ye değer katacak insanların taleplerini daha öncelikli ve olumlu olarak değerlendirmek istiyoruz. Bu yüzden bu madde karar vermemiz de etkili olacaktır. Lütfen herkesin kurabileceği basit cümleler ile ifade etmeyiniz. Eğer proje, yapmak istedikleriniz falan varsa bunları da bu madde de belirtiniz.

[email protected] mail adresine "Ban Affı" başlığı ile başvurunuzu eksiksiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda yönetimin herhangi bir biriminde görev yapmış, aramızdan kendi isteği ile ayrılmış, ÜDY kararı ile ilişiği kesilmiş eski yöneticilerimizi veya daha önceden banlanıp banı açılmış şuan ise yönetime girmesi olumsuz olan kişiler de benimle DM ya da Telegram (@Venterius) üzerinden iletişime geçebilir.

Teşekkürler
şahsen ben onaylamak istemiyorum dolandırcılar küfür edenler saygsızını bozanlarla karşılamak istemem acık ve net konuşmak gerekirse bu sisteminize karşı cıkmak zorundayim

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,730
2,999
şahsen ben onaylamak istemiyorum dolandırcılar küfür edenler saygsızını bozanlarla karşılamak istemem acık ve net konuşmak gerekirse bu sisteminize karşı cıkmak zorundayim
Başvurular değerlendirilirken bu gibi hususlar göz önünde bulundurulacak. Art niyetli, forumun düzenini bozan yahut benzeri sebeplerden dolayı geri dönmek isteyen kişilerin başvurusunu kabul etmeyeceğiz. Bu konuda içiniz rahat olsun :)

jogacan

Katılımcı Üye
20 Mar 2022
421
210
Niyeti bu gibi şeyler olan insanları bir hesaptan banlamak zaten durdurmaz. Tekrar başka hesaplarla gelmek mümkün. Ban kararına saygı duyan karakterdekiler geri dönsün isterim. Zira forumun kültürünü bilenlerle karşılaşmak artık güç bir durum.

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
546
turkhackforums.cjb.net
Bu konuda şöyle bir şey yapmayı düşünüyorum. Forumda Genel Af tarafından açılan üyelikleri bir başlık altında belirtip eğer aynı hatayı yaparsa imzasına bir mesaj yazıp imzasını düzenleme yetkisini alacağım. Forumda o şekilde dolaşacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.