Genel Af Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shadow-M

Yeni üye
28 Eki 2022
29
20
Değerli Arkadaşlar,

Daha önce açtığım Forum Ölüyor Mu? konusunda bazı arkadaşların asıl nicklerinin sistemden uzaklaştırıldığını belirtmişlerdi. Yönetim olarak bir adım attık ve sistemden uzaklaştırılan üyelere bir şans daha vermek istedik. Şimdi sıra uzaklaştırılan üyelerden dönmek isteyen varsa taleplerini iletmeleri. El ele verirsek daha büyük imzalar atabiliriz.

Uzaklaştırılırken elbette karşılıklı olarak bazı hatalar ,yanlış anlaşılmalar, iletişim problemleri vb. süreçler yaşanmış olabilir. Bunları karşılıklı olarak çözebileceğimize inanıyorum. Yeter ki etik değerleri çiğnememiş ve ahlaksızlıklar yaşamamış olalım.

Bu uygulamanın asıl amacı THT'ye değer katacak insanların tekrar THT'ye tekrar kazandırılmasını sağlamaktır.

Başvuru yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

TurkHackTeam siz üyeleriyle daha da güçlü...
Selamlar Babacanım Öncelikle Nasılsın İyisindir İnşallah Yıllar Sonra Tekrardan Buraya Sizin Açtığınız Konuya İstinaden ( Forum Ölüyormu ? ) Bunun üzerine Üyelik Aldım. Tekrardan Yönetime Dönmek Gibi Bir İsteğim Yok . Bunu Öncelikle Belirtmek İsterim ( Rütbe Almak Sadece Sorumluluktur , Saygınlık Kazanmak İse Bulunmaz Bir Mükâfattır.Babacanlarım :)
1- ) Forum En İyi Zamanları Shadow-Mavi 'nin Olduğu Zamanlardı ( Herakles,Uzmaniz,Black-Ghost,Black-Box,İnterfal, Sezer , Solo-Türk , VS Şuan Aklıma Gelenler Bunlar Babacanım Ve Zorrokin
1 - NE OLDU BU EKİBE:
Bu Ekip Zaman İçinde Zorrokin Kendi Emelerinin Kurbanı Oldu. Herkese Belge Çıkartacağım Yok Ticaret Yok Maddi Kazanç Derken İşine Gelen Ve Gelmeyenler Diyerek Ortalığı Birbirine Kattı:(
2- Shadow-Mavi İsmi Google Arama Motorlarında THT Önce Geliyordu Bu Sayede Hem THT Hemde Shadow-Mavi Popüler Niclerdi.
2- PEKİ SONRA NE OLDU:
Zorrokin Her Fırsatta Beni Oxaman ki Babacanlarımı Kötü Göstermek İçin Çaba Sarf Ediyordu. Bana Bazı Kısıtlamalar Getiriyordu Bu Avatarı Kullanma, Babacan deme, üyelerle Samimi olma Vs Bu Şekilde Benim Motivasyonumu düşürmeye çalışıyordu. Halbuki ben Zorrokin Ve 3333 Her Zaman Örnek Almışımdır.
3- Ve Bir Sabah Özel Üyeliğe Çekildim. Zorrokin İstediğini Yapmıştı Beni Ozaman ki Udy ile Karşı Karşıya Getirmişti.
4- İşte Ozaman Bir Anlık Öfke İle Açtığım Tüm Konuları Sildim Neredeyse Sonrasında Ban Yedim Konuları Sildim Diye:(
4- SİLİNCE KONULARI NE OLDU:
İşte Ozaman THT Hit Kaybetmeye Başladı. Çünkü Google da Ve Sanal da Sevilen bir Babacan Abi Vardı ( Shadow-Mavi ) Forumdan Uzaklaştırıldı Ve Konuları da Kendi Bir Anlık Öfke İle Silince Olanlar Oldu:(
5- THT Hit Ve Rank Değeri Kaybederken Tam Zamanında Herakles Vatikan'ın Resmi Sitesini Hack'leyerek THT Çok Büyük Katkı Sağladı.
5- SONRA NE OLDU: Yine Zorrokin Araya Girerek THT'yi Ticaretin İçine Çekmeye Çalıştı Ve bu da Udy arasında yol ayrımına neden oldu.
6-Düzen Bozuldu, Forumun Yerini Maddi Kazanç Düşüncesi Aldı. Buda Zamansız Bir Şekilde Forumda Değişikliklere Neden Oldu.
6- NASIL BİR DEĞİŞİKLİK:
Öncelikle Udy Tecrübeli Olanların Hepsini Zorrokin Hariç Özel Üyeliğe Çekildiler Bazılarının da Bir sebebten yetkilerini aldılar . Böylelikle Zorrokin Yine Lider Konumunda Kaldı. Ama Bizlerin Tanıdığı O Sitelere İndeksini Atan Orayı, Burayı Hackleyen Zorrokin Yok:( Sadece Kendini Düşünen Bir Zorrokin Vardı Bununda THT Bir Faydası Olmadığını Hep Birlikte Gördük. Forumun İçeriğini Degistirdiler Hack Olayı Bitti Diyerek Az Kalsın Kütüphane Olacaktı Ki Veterans Geldi Elinden Geleni Yaptı Ve Nereydeyse 2 Yıl Önce Bitecek Dediğimiz THT 2 yıl fazladan katkı sağladı.
7- Forumun Tekrardan Eski Günlerine Gelmesi Çok Zor Ama İmkansız Değil Babacanım
7- NE YAPMALIYIM PEKİ :
El öpmeyle Ağız Pislenmez Babacanım 2014 ile 2015 yılı arasında görevli Tüm Yönetim Kadrosuna tek tek ulaşıp görüşmeniz olacaktır. Bu Şekilde Af Ettik Diyerek Değilde Bizimde Hatalarımız Var Bizde Hatalıyız Yoksa Budurumda Olmazdık Diyerek Yaklaşırsanız Emektar Babacanlarıma İnanın Eski THT Çok Çabuk Toparlanır Babacanım Vesselam 🙋🏻‍♂️

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
546
turkhackforums.cjb.net
Selamlar Babacanım Öncelikle Nasılsın İyisindir İnşallah Yıllar Sonra Tekrardan Buraya Sizin Açtığınız Konuya İstinaden ( Forum Ölüyormu ? ) Bunun üzerine Üyelik Aldım. Tekrardan Yönetime Dönmek Gibi Bir İsteğim Yok . Bunu Öncelikle Belirtmek İsterim ( Rütbe Almak Sadece Sorumluluktur , Saygınlık Kazanmak İse Bulunmaz Bir Mükâfattır.Babacanlarım :)
1- ) Forum En İyi Zamanları Shadow-Mavi 'nin Olduğu Zamanlardı ( Herakles,Uzmaniz,Black-Ghost,Black-Box,İnterfal, Sezer , Solo-Türk , VS Şuan Aklıma Gelenler Bunlar Babacanım Ve Zorrokin
1 - NE OLDU BU EKİBE:
Bu Ekip Zaman İçinde Zorrokin Kendi Emelerinin Kurbanı Oldu. Herkese Belge Çıkartacağım Yok Ticaret Yok Maddi Kazanç Derken İşine Gelen Ve Gelmeyenler Diyerek Ortalığı Birbirine Kattı:(
2- Shadow-Mavi İsmi Google Arama Motorlarında THT Önce Geliyordu Bu Sayede Hem THT Hemde Shadow-Mavi Popüler Niclerdi.
2- PEKİ SONRA NE OLDU:
Zorrokin Her Fırsatta Beni Oxaman ki Babacanlarımı Kötü Göstermek İçin Çaba Sarf Ediyordu. Bana Bazı Kısıtlamalar Getiriyordu Bu Avatarı Kullanma, Babacan deme, üyelerle Samimi olma Vs Bu Şekilde Benim Motivasyonumu düşürmeye çalışıyordu. Halbuki ben Zorrokin Ve 3333 Her Zaman Örnek Almışımdır.
3- Ve Bir Sabah Özel Üyeliğe Çekildim. Zorrokin İstediğini Yapmıştı Beni Ozaman ki Udy ile Karşı Karşıya Getirmişti.
4- İşte Ozaman Bir Anlık Öfke İle Açtığım Tüm Konuları Sildim Neredeyse Sonrasında Ban Yedim Konuları Sildim Diye:(
İşte Ozaman THT Hit Kaybetmeye Başladı. Çünkü Google da Ve Sanal da Sevilen bir Babacan Abi Vardı ( Shadow-Mavi ) Forumdan Uzaklaştırıldı Ve Konuları da Kendi Bir Anlık Öfke İle Silince Olanlar Oldu:(
5- THT Hit Ve Rank Değeri Kaybederken Tam Zamanında Herakles Vatikan'ın Resmi Sitesini Hack'leyerek THT Çok Büyük Katkı Sağladı.
5- SONRA NE OLDU: Yine Zorrokin Araya Girerek THT'yi Ticaretin İçine Çekmeye Çalıştı Ve bu da Udy arasında yol ayrımına neden oldu.
6-Düzen Bozuldu, Forumun Yerini Maddi Kazanç Düşüncesi Aldı. Buda Zamansız Bir Şekilde Forumda Değişikliklere Neden Oldu.
6- NASIL BİR DEĞİŞİKLİK:
Öncelikle Udy Tecrübeli Olanların Hepsini Zorrokin Hariç Özel Üyeliğe Çekildiler Bazılarının da Bir sebebten yetkilerini aldılar . Böylelikle Zorrokin Yine Lider Konumunda Kaldı. Ama Bizlerin Tanıdığı O Sitelere İndeksini Atan Orayı, Burayı Hackleyen Zorrokin Yok:( Sadece Kendini Düşünen Bir Zorrokin Vardı Bununda THT Bir Faydası Olmadığını Hep Birlikte Gördük. Forumun İçeriğini Degistirdiler Hack Olayı Bitti Diyerek Az Kalsın Kütüphane Olacaktı Ki Veterans Geldi Elinden Geleni Yaptı Ve Nereydeyse 2 Yıl Önce Bitecek Dediğimiz THT 2 yıl fazladan katkı sağladı.
7- Forumun Tekrardan Eski Günlerine Gelmesi Çok Zor Ama İmkansız Değil Babacanım
7- NE YAPMALIYIM PEKİ :
El öpmeyle Ağız Pislenmez Babacanım 2014 ile 2015 yılı arasında görevli Tüm Yönetim Kadrosuna tek tek ulaşıp görüşmeniz olacaktır. Bu Şekilde Af Ettik Diyerek Değilde Bizimde Hatalarımız Var Bizde Hatalıyız Yoksa Budurumda Olmazdık Diyerek Yaklaşırsanız Emektar Babacanlarıma İnanın Eski THT Çok Çabuk Toparlanır Babacanım Vesselam 🙋🏻‍♂️

Selamlar,

Öncelikle şunu belirteyim ki bu platformun en eski üyelerindenim. Geçmişim THT'nin free alan adına dayanır. Zorrokin THT'ye biz eski kurucuların aktif olmadığı zaman da Kerem Bedros vb arkadaşlar ile beraber THT'nin bugüne gelmesinde öncülük ettiler. Bu öncülükte elbette siz üyelerin de katkısı göz ardı edilemez. Sizlerin kattığı değerler olmasa zaten bu kadar uzun süre ayakta kalamazdı platform. Ancak Zorrokin'in de bu süreçte gösterdiği emeği ve çabayı göz ardı edersek onun hakkını yemiş oluruz.

Bazen kararları alırken mevcut durumları, şartları o koltukta oturanın gözünden bakmak dışarıdan bakan bir göz olarak çok zor olabiliyor. Şu anda kendi real hayatımda aldığım kararı daha önce alan insanlara verdiğim örneklerde vs hiç yaşamamış birisi olarak o duruma gelince aslında bazen o kararı vermek zorunda kaldığını görüyorum. O yüzden dışarıdan bakınca bazen kolay basit ya da saçma kararlar o anda o karar verene göre normal ve günün şartlarına uygun kararlar olabilir. Ha şu da olabilir. O günün şartlarında yanlış karar vermişte olabilir. Sonuçta hepimiz insanız. Ama özellikle Administrator statüsündeki insanların tek gayesi THT'nin menfaatlerinin göz önünde bulundurulmasıdır. O yüzden Administrator statüsündeki hiç kimse THT'nin menfaatleri dışında bir şey yapmaz olaylardan şahsi bir çıkar elde etmez.

Uzaklaştırılırken elbette karşılıklı olarak bazı hatalar ,yanlış anlaşılmalar, iletişim problemleri vb. süreçler yaşanmış olabilir. Bunları karşılıklı olarak çözebileceğimize inanıyorum. Yeter ki etik değerleri çiğnememiş ve ahlaksızlıklar yaşamamış olalım.

Bu uygulamanın asıl amacı THT'ye değer katacak insanların tekrar THT'ye tekrar kazandırılmasını sağlamaktır.

Sanırım konudaki yazdığım mesajı okumadınız. Okusaydınız üstteki kısım sizin dikkatinizi çekerdi diye düşünüyorum.

Yönetimi, yöneticileri belli bir saygı çerçevesinde elbette eleştirebilirsiniz. Ancak eleştiri yaparken çözüm önerileri yoksa ben o tür durumlarda sadece eleştiri olarak kabul ediyor ve çokta önemsemiyorum açıkçası.

Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: PW

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
@Bermuda açtığınız konuya fikirlerimi yazacaktım fakat kapanmış bende buradan fikirlerimi dile getirmek istiyorum.
öncelikle biliyoruz ki forumculuk öldü ve hacking'e eskisi kadar ilgi yok.
benim fikrim şu ki THT artık hem ticaret yapılabilen hemde uluslararası bir forum olmalıdır tabi uluslararası bir forumunda belli bir yapısı olmalı bana kalırsa TurkHackTeam ulusal olarak kalmak istiyorsa milliyetçiliğin kesinlikle önüne geçilmelidir, hacking insanlık yararına yapılmalıdır veya normal devam etse dahi herhangi bir milliyetçilik içermemelidir.
misal bir ingiliz olduğumuzu hayal edelim veya bir alman bir foruma kayıt oluyoruz fakat içeri de milliyetçi gruplar var forumdan keyif almak bir yana belkide soğuruz.

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
546
turkhackforums.cjb.net
@Bermuda açtığınız konuya fikirlerimi yazacaktım fakat kapanmış bende buradan fikirlerimi dile getirmek istiyorum.
öncelikle biliyoruz ki forumculuk öldü ve hacking'e eskisi kadar ilgi yok.
benim fikrim şu ki THT artık hem ticaret yapılabilen hemde uluslararası bir forum olmalıdır tabi uluslararası bir forumunda belli bir yapısı olmalı bana kalırsa TurkHackTeam ulusal olarak kalmak istiyorsa milliyetçiliğin kesinlikle önüne geçilmelidir, hacking insanlık yararına yapılmalıdır veya normal devam etse dahi herhangi bir milliyetçilik içermemelidir.
misal bir ingiliz olduğumuzu hayal edelim veya bir alman bir foruma kayıt oluyoruz fakat içeri de milliyetçi gruplar var forumdan keyif almak bir yana belkide soğuruz.

Merhaba,
Underground olarak platform olarak ticareti yapmak çok mümkün değil çünkü ödeme yöntemi üretmek escrow hizmeti vermek falan problem olur. O yüzden ticaret kısmına şu anda çok sıcak bakmıyoruz.

Şöyle söyleyeyim. Eğer gelen üyenin amacı bilgi edinip bir şeyler öğrenmek ise zaten üyenin amacı milliyetçilikten ziyade eğitim ve kendisine katacağı değerlere bakarsa o taraftan bir problem yaşanmaz zaten.

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
3,005
rewan, Toolbrowser, Carlonhack, BeyazMehmed12, Blwe ve 7as değerlendirilmiş olup üst düzey yönetim ile beraber aldığımız karar da son bir şans verdik. Dileriz ki bu şansı iyi değerlendirip foruma katkı sağlarlar. Bahsi geçen arkadaşlar olurda yine aynı yanlışlarla karşımıza gelirse sınırsız banlanacak ve mutli hesaplara onay verilmeyecektir. Yönetime girmek gibi düşüncesi olan kişiler kendilerini ispat ettikleri taktirde ilgili ekip sorumluları ile görüşüp başvurabilir. Hayırlara vesile olsun.

Başvurular bir süre daha devam edecektir bilginize..

KaptanTR

Admin
17 Nis 2015
1,653
1,597
Misyonumuz ve amacımız belli. Bu foruma geldiğim günden beri bir çok bilgiyi ve tecrübeyi burada edindim. Çok güzel arkadaşlıklar , dostluklar edindim. Mesleğimi bu forum sayesinde tanıdım. Elin adamları neler neler yapıyor. Biz hala bir birimizi yiyoruz. yapmayalım arkadaşlar, ufak tefek tartışmalar hatalarımız illaki olur. Ölüm harici her şeye çare var. Kendini geliştirmek isteyen , amacı rütbe olmayan , ona buna salça olmayan, sorunlarını konuşarak çözen, misyonu benimsemiş herkesi bekliyoruz. 🙏

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.
Başvurular 18 Aralığa kadar devam edecek...

Merhaba herkeze
Bu konuya yabanci biri değilim
Konuda bahsedilen yönetimin kararını geçmiş yıllarda
örneklerini görmüş ve birzat deneyimlemiş bir insanim.

Bunca yıllık üyelik tarihimde

9 kez ban uzaklaştirma almış biri oldugum ve bunu bilen çok azınlık insan kaldığını bilirim bilirler.
Gençtik hizliydik ve asabiydik keskin sirke küpüne zarar deyimini yaşıyan deneyimliyerek öğrenen insan olarak.
Her üye bir şansı hak eder
Her üye buraya kendi hikayesi ile gelir
Her üye birşeyi merak eder birşeyi öğrenmek ister birşeyi deneyimlemek ve tercübe etmek ister
O üye birşeyi öğreten deneyimini paylaşan bilgisini ve tercubesini aktaran üyedirde.
Bizler eğer burada biz bize kalıp tüm kapıları kapatıp kendimizi şanslı bilgili üyeler olarak görmek isteseydik bu forum ya yıllar önce kapanırdı yada biz kendimizi akillir sanıp ama hiç bir konuda bilgisi olmayan alafak insanlar olarak bulurduk.

Yeni bir üye benim gözümde
Kendi sorunlari kendi problemleri ile gelir yeni bir üye sorularına cevap aramak sorularını sormak için geldigi vakit onun sorularına cevap verebilmek için geçmişte yaşayıp deneyimliyip bilgisini edindigimiz sorunlarin bugün hatitlamakta dahi güçlük geçtigimiz bilgilerimizi tazelemize yani bir soru soran insan varsa orada o soruya doğru cevap vermek için bilgisi dahi yoksa ama tecrübesi onu o soruya cevabı hangi noktada araması gerektiğini gösterip cevabı ararsa bu oradaki insanlarin bilgisini yüceltir tecrübesini katlar.

Ancak zaman zaman özgüven Zaman zaman asilik bazen insana şapkasını önüne koyup düşünmesi gerektiğini gösterir ki bunun adida
BAN

Demek istediğim hepiniz benim bizim ve yönetim için değerli insanlar siniz
Derdinizi sorunlarinizi mutlu anlarinizi paylaştığınız bizler için her zaman değerli olacaksiniz.

Bazen bir abi bazen bir dost oldugumuz için bazen kıza bilir bazen uyarabiliriz. Ban budur aslında

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
377
WORLD
1 - NE OLDU BU EKİBE:
2- PEKİ SONRA NE OLDU:
6- NASIL BİR DEĞİŞİKLİK:
7- NE YAPMALIYIM PEKİ :
Bu konuyu henüz gördüm. Oncelikle yazılanların %70 yalan ve iftiraya dayalı söylemler. Kendisi yönetimdeki hiyerarsiyi tanimadigi için gönderildi. Eğer burada halen yazma şansı buluyorsa biraz düşünmesi gerekiyor. Bir diğer konu THT en parlak dönemini kendisi zamanında yaşamamış 2009 - 2012 arasında yaşamış tır. Kendisi çok az süre burada bulunduğu için THT ile alakalı çok bilgiye sahip değildir. Bugüne kadar aldığım kararlarda vicdanım çok rahat, adaleti sağlamak için elimden gelen her şeyi yaptım.

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,173
386
23
İnternetin Derinliklerinde...
Merhaba,
Daha önce de yaptığımız Genel Af çalışmasını bir kez daha gerçekleştirmeye karar verdik. Rütbe/Statü/Rank farketmeksizin sistemden uzaklaştırılmış üyelerin tekrar sisteme dönmeleri için bir şans daha vermek istiyoruz.

Genel Af çalışması sistemden uzaklaştırılmış üyelere özel bir çalışmadır. Bu yüzden başvuruları mail üzerinden alacağız.
Af sonucunda üyeliği açılan kullanıcıların kaldıkları rütbeden/statü/rank'tan devam edeceğinin bir garantisini vermiyoruz.

Örneğin; yönetici statüsündeki birisi uzaklaştırıldı bu af kapsamında üyeliği tekrar aktif edildi. Yönetici olarak devam edecek diye bir taahhütlümüz yok bunu açıkça belirtelim. Kişiye özel ve geçmişte yaptığı katkılara göre bu konuyu değerlendireceğiz.
Mailinizin aşağıdaki şablona uygun olması gerekmektedir.

Nick: Sistemde banlı olan nickinizi belirtiniz.

Uzaklaştırılma Sebebiniz: Her ne kadar banlanma sebebinizi biliyor olsakta sizin de bu konudaki yorumunuzu duymak isteriz.

Neden Geri Dönmek İstiyorsunuz: Bizler bu af kararı verirken THT’ye değer katacak insanların taleplerini daha öncelikli ve olumlu olarak değerlendirmek istiyoruz. Bu yüzden bu madde karar vermemiz de etkili olacaktır. Lütfen herkesin kurabileceği basit cümleler ile ifade etmeyiniz. Eğer proje, yapmak istedikleriniz falan varsa bunları da bu madde de belirtiniz.

[email protected] mail adresine "Ban Affı" başlığı ile başvurunuzu eksiksiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda yönetimin herhangi bir biriminde görev yapmış, aramızdan kendi isteği ile ayrılmış, ÜDY kararı ile ilişiği kesilmiş eski yöneticilerimizi veya daha önceden banlanıp banı açılmış şuan ise yönetime girmesi olumsuz olan kişiler de benimle DM ya da Telegram (@Venterius) üzerinden iletişime geçebilir.

Teşekkürler
forum adına uğurlu olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.