Genel Af Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
210
Aramıza katılacak arkadaşlar umarım aynı hatalarını tekrar etmez HOŞGELDİNİZ :)

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
210
inşallah dediğiniz gibi olmalı cünki eğer zor durumda kalırsam link üzerinde trojeni yedirtir forum da bu kullancı sefilbilo23 tarafında hacklenmiştir diyip makale paylaşmak zorunda kalmam en iyisi siz daha iyi bilirsiniz :) bizde sefiliz diye keriz değiliz hackleriz :D
tabi efendim.Görüşmemek üzere diyelim.

Son düzenleme:

Zerkalov23

Üye
21 Eki 2020
52
18
Zerkalov89 nickli hesabımın engeli hâlâ kalkmamış. Hani nerde sözde genel af çıkmıştı

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.
Değerlendirmeler haftalık yapılıyor, devam etmektedir.

Üstad bu konu
Geçmiş yıllardan günümüze birçok insanın bi kerede olsa yazıp çizdiği konulardan dır. Yeniler pek bilmez ama eskiden forumdan banlanarak tamamen uzaklaştırmak da vardı aynı zaman "Hapis" kategoriside vardı :)
Yani tüm forumdan uzaklaştırılan insanlara "bazıları hafif cezalar" foruma giriş yapılıyordu ama ama diyalog veya yorum yazamazdın bildigin
Ağzı var dili yok olayı.
Sadete geleyim

İşinize karışmak veya yanlış anlaşılmasın.
Bu konu çok fazla aktif konu bir süreye zamana tarihe bağlı değil galiba.
Ben şundan diyorum
9 kez ban ile uzaklaştırma aldım
Hatta 2 ay 3 ay sürenlerde oldu "süre zaman"
Yani bu konu o zamanlarda aktifligi bu kadar olsaydı heralde 9 ban 19 ban olurdu.
Şimdik forumdan uzak olanlarda ya abi sen ne diyon bizemi iş koyuyon demesinlerde.

Yani kısasan kısa
Konu insanlara cesaret vermesin.

Osmaniye80

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.