GERÇEK BIR CIN HIKAYESI - 02.12.2015 Sonuna kadar okuyun

omer1596

Üye
28 Eki 2009
61
0
Ankara
doymamış geri gitmiş yarım saattir okuyorum en sonunda bitii güzel yazılmış seneryo neden biliyormusun gecenin 02:02 da sana bunları yazıyorum onlar insanlara musallat olamaz direk olarak dolaylı yoldan olur onlar Kurana karşı zaafları vardır ezu besmele cekmen dahi yeterli ben hiç bi zaman korkmadım inanc meselesi Allah a arkanda olduğu sürece sana kimse dokunamaz inancın zayıfsa zaten anne dersin .....

KaTLiAmX01

Üye
9 Tem 2014
159
0
24
Adana
Okuyan varsa özet geçebilirmi.
İlk resmi görünce zaten okumaktan Vazgeçtim.
Piskopatmısınız arkadaş siz.
Bizim burada Adana'da böyle bir yer olsa serseriler,itler,çakallar,tinercilerin istilasına uğrardı orayı yıkarlar ve yakarlardı.
Uydurma olan bi olay anlatayım.
Bir gün Sedat Peker'e sormuşlar:
+Sedat bey sizi Türkiye'nin her yerinde mafya olarak tanıyorlar doğrumudur
-Evet doğrudur, Türkiye'nin 80 ilinde mafyayımdır.
+Mafya olmadığınız il hangisi peki?
-Adana
+Peki neden orada mafya değilsiniz?
-Orada (Töbe haşa) herkesin kendine göre Allah'ı var.
Demiş.:woott

Son düzenleme:

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Okuyan varsa özet geçebilirmi.
İlk resmi görünce zaten okumaktan Vazgeçtim.
Piskopatmısınız arkadaş siz.
Bizim burada Adana'da böyle bir yer olsa serseriler,itler,çakallar,tinercilerin istilasına uğrardı orayı yıkarlar ve yakarlardı.
Uydurma olan bi olay anlatayım.
Bir gün Sedat Peker'e sormuşlar:
+Sedat bey sizi Türkiye'nin her yerinde mafya olarak tanıyorlar doğrumudur
-Evet doğrudur, Türkiye'nin 80 ilinde mafyayımdır.
+Mafya olmadığınız il hangisi peki?
-Adana
+Peki neden orada mafya değilsiniz?
-Orada (Töbe haşa) herkesin kendine göre Allah'ı var.
Demiş.:woott

şahsen ben senın yazını sonuna kadar okudum :trl

yorumun için teşekkürler

AZAKLI

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
558
0
Bu ne lan resimler bittikten sonra okumadım nasıl ayzdın bu kadar yazıyı ? :D

BlackCod4r

Uzman üye
17 Tem 2015
1,180
0
İlk resim Dabbe'den alıntı ikincisi O bayan ve üstündeki göz illuminati ile Alakalı Cinler illuminati ile Çalışmayamı başladı ve hocanın gelip dua okuması ve talihsiz olduğunu söylemesini bir filmde izlemiştim. Bu yazan arkadaş belkide ruh hastasıdır Korkmanın bir anlamı yok Allah var Gam yok :)

lifelong21

Yeni üye
1 Şub 2010
1
0
ben bu filmi izlemiştim 5-6 tane genç bu olayları yasıyor hatta filmin sonlarında yılanı denizden cıkarıp serbest bırakıyolar

ethem25

Yeni üye
31 May 2008
12
0
tam okumadım bence saçmalık niye bu hikaye deepwebten alınıyo herkesin deepweb e erişimi yok madem gerçek normal forumlarda yayınlasaymış ayrıca fotolar felan gerçekçi değil daha önce oraya biri girmiş biri dediğim insanlar girmiş çizmişler bir şeyler zaten hikayenin kalanıda yazarın kalemine kalmış o da sıkılamış bir şeyler

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
bir hikaye bu kadar sorun olurmu arkadaslar yani bi paylaşım altı üstü . neden bu kadar üstüme geliyorsunuzki deep web den aldım . dedim pişman ettiniz yani . 5. seviyedeyim deep web de .. orda forumları geziyoum hergün 1 dün ya konu okuyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.