Gerçekten özgür müsün?

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51
Size gündelik hayatımda düşündüğüm bir soru ile geldim,

Sizin hayatınızdan bilgisayar telefon tablet televizyon gibi aletleri çıkarınca ne kalıyor?

Dürüst olun yalanın kimseye faydası yok :) :D

xbaytar

Uzman üye
16 Kas 2019
1,064
3
Eskişehir
Televizyonu uzun zamandır izlemiyorum. Tabletim de yok. Geçen sene bilgisayarımı kaldırmıştım. Telefonumda öyle kötü birşeydi yüzüne bile bakmıyordum. Şimdiye bakarsak okul haricinde bütün günüm bilgisayar başında geçiyor. Sigara içmeye falan kalktığımda telefona bakıyorum.

Bilgisayar ve telefonun olmadığı zaman mı daha özgürdün yoksa şuan mı daha fazla özgürsün diye sorarsan şuan çok daha fazla özgürüm.

Muhammed1999

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,070
12
9999999
Sabah 8 den gece 11 e kadar pc deyim tuvalete girince bile telefonla giriyorum. Olmasa sıkıntıdan neler yapardım kim bilir

azadx002

Yeni üye
29 Şub 2020
0
0
sanaldan kopunca çok kötü hissediyor insan en başlarda ama sonradan alışılıyor

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
3,007
Hayatım, kitaplar ve telefon - bilgisayar üzerine kurulu , gerisini sen düşün:)

JOKEREGP

Yeni üye
1 Mar 2020
6
1
Manisa
Bilgisayar Telefon Günümüzde Tereyağı-Bal gibidir.işime gidip geliyorum ve bilgisayar,telefonla saatlerce özgürlüğümün tadını çıkartıyorum.

BlacKFanny

Katılımcı Üye
1 Ocak 2020
615
4
Bilgisayarım yok kendimi özgür hissetmiyorum bilgisayar ve teklonoji benim herşeyim onsuz nefes alamıyorum

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,741
614
Tavsiyem azıcık arkadaşlarınızla dışarıda bir şeyler yapın.

13 Kas 2010
154
0
Tavsiyem azıcık arkadaşlarınızla dışarıda bir şeyler yapın.

Ben arkadaşlığa dostluğa vs inanmam her koyun kendi bacağından asılır bu hayatta tek başınasın ben bu bilinçle yaşıyorum kimseye güvenim yok mesafeli yaklaşırım devamlı şüpe ederim aşka meşke de inanmam saçma ve kabul görmüş insan geleneği olarak görürüm en sevdiğim şey öğrenmek bir konuda ustalaşmak bu konu ne olursa olsun fark etmez pamuk şeker yapımı bile öğrenmek bana keyif verir yeterki birşeyler öğrenim en keyif aldığım kendimi özgür hissettiğim şey budur.

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Televizyonu uzun zamandır izlemiyorum. Tabletim de yok. Geçen sene bilgisayarımı kaldırmıştım. Telefonumda öyle kötü birşeydi yüzüne bile bakmıyordum. Şimdiye bakarsak okul haricinde bütün günüm bilgisayar başında geçiyor. Sigara içmeye falan kalktığımda telefona bakıyorum.

Bilgisayar ve telefonun olmadığı zaman mı daha özgürdün yoksa şuan mı daha fazla özgürsün diye sorarsan şuan çok daha fazla özgürüm.

katılıyorum.

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Sosyal Aktivitelere Katılıyorum, Arkadaşlarla dışarı çıkmak, sinemaya gitmek tabiki en önemlisi açıkınca yemek yapma :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.